У ЧНУ імені Петра Могили пройшов товариський футбольний матч

У рамках відзначення Олімпійського тижня 16 червня 2023 року в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили відбувся товариський футбольний матч. Зустрілися команда ЧНУ імені Петра Могили та Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Миколаїв».

До складу команди ЧНУ імені Петра Могили увійшли: Дмитро Ткаченко; Ян Штирбу; Олександр Капля; Юрій Перевєрзєв; Євген Шевчук; Віталій Барладим; Михайло Кляцький; Данііл Цветков; В’ячеслав Студенко; майстер спорту з академічного веслування В‘ячеслав Вайсман; та представниця жіночої футбольної команди Вероніка Уманець.

Суддівство матчу організувала студентка четвертого курсу факультету фізичного виховання і спорту, тренерка Яна Манчик, а голова профспілкового комітету ЧНУ імені Петра Могили Світлана Верба зробила подарунки учасникам змагань.

Футбол є одним із провідних спортивних напрямів нашого університету. Позаминулого року команда ЧНУ імені Петра Могили посіла престижне друге місце у Всеукраїнській студентській Універсіаді з футболу. Чекаємо талановитих футболістів у нашому університеті!