У ЧНУ імені Петра Могили пройшов форум на день психологічного здоров’я зі студентами і викладачами та представниками Міжнародного Комітету Червоного Хреста

10 жовтня 2023 року у читальній залі Чорноморського національного університету імені Петра Могили пройшла зустріч представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) з викладачами та студентами університету. Зустріч відбувалась з нагоди всесвітнього дня психологічного здоров’я, а організатори заходу розповіли трохи більше про його актуальність.

Саму зустріч розпочав ректор університету Леонід Клименко, нагадавши студентам про важливість психоемоційного здоров’я у житті студента, наголосивши на тому, що академічна успішність неможлива без психологічної рівноваги, та запросив до слова представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

Шерзод Мусріфшоєв – делегат МКЧХ , Вікторія Павлова та Ольга Підгорецька – психологи МКЧХ, відкрили урочистий захід розповівши про діяльність Міжнародного Комітету Червоного Хреста та презентувавши тему форуму «Чи Я в порядку?» та надали слово викладачам та студентами Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Серед доповідачів можна виділити Наталію Терентьєва – директора Навчально-наукового медичного інституту з тема: «Ноосферне мислення як інструмент формування психологічної стійкості». Людмила Григорʼєва – завідувачка кафедри екології, розповіла аудиторії про екологічну обізнаність населення, як шлях до здоровʼя нації.

Ірина Лисенкова – завідувачка кафедри психології та Дарʼя Сінько – студентка спеціальності «Психологія» висвітлили тему «Застосування арт-терапевтичних технологій при роботі з людьми, які зазнали психотравмуючого впливу війни».

А Лада Захарова – практичний психолог Начально-методичного кабінету соціально-психологічної підтримки, розповіла про оцінку потреб викладачів та студентів, під час війни.

Зазначити важливо також про доповідь Людмили Опанасенко – завідувача Навчально-методичного кабінету соціально-психологічної підтримки, про те як зберегти психічне здоров’я у військовий час, та ще раз нагадала, що будь-який студент чи викладач завжди може звернутись до Психологічного центру ЧНУ імені Петра Могили, де кожному буде надана кваліфікована допомога.

Увагу студентів також привернула презентація техніки «Бути щасливим і набути свого позитивного життєвого сенсу» віл Ольги Підгорецької, яка розповіла та наочно продемонструвала як знаходити баланс у скрутні часи та не втратити себе.

Таким чином, зустріч пройшла у невимушеній атмосфері, де студенти мали змогу поділитись власними думками з-приводу покращення свого психоемоційного стану, а також отримали поради, від практикуючих психологів.

Дякуємо представникам Міжнародного Комітету Червоного Хреста за можливість здобути нові знання, що допоможуть підтримувати здоровий психоемоційний стан студентів та викладачів ЧНУ імені Петра Могили!