У ЧНУ імені Петра Могили пройшов чемпіонат м. Миколаєва зі змішаних єдиноборств ММА

Протягом 3-4 лютого 2024 року в спортивній залі Чорноморського національного університету імені Петра Могили проходив Чемпіонат м. Миколаєва зі змішаних єдиноборств ММА. У змаганнях взяли участь спортсмени сімох вікових категорій: діти 8-9 років; молодші діти – 10-11 років; старші діти – 12-13 років; юнаки – 14-15 років; юніори та юніорки – 16-17 років; молодь – 18-20 років; дорослі – 21+. Усі вони боролися за першість міста.

Церемонія відкриття змагань урочисто пройшла в спортивній залі університету за участі начальника управління у справах фізичної культури та спорту Миколаївської міської ради Ірини Бондаренко, президента федерації змішаних єдиноборств ММА в Миколаївській області Андрія Мавродієва, першого проректора Чорноморського національного університету імені Петра Могили Юрія Котляра та в. о. декана факультету фізичного виховання та спорту Чорноморського національного університету імені Петра Могили Юлая Тупєєва.

Змагання розпочалися вшануванням пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України – хвилиною мовчання та виконанням Державного Гімну України.

Значущість звитяги наших воїнів підкреслили також і почесні гості, кожен з яких звернувся до спортсменів та вболівальників з вітальним словом. Звернули увагу вони також на важливість спорту, а також проведенні дружніх змагань, що не тільки об’єднують молодь, але й дозволяють дізнатись щось нове, та сформувати необхідні правильні звички.

Загалом змагання минули в атмосфері дружнього суперництва, а глядачі та вболівальники відмітили видовищність та динаміку змагань, де кожен зміг знайти власного фаворита, якому віддає перевагу, та оцінити справедливість журі, що виставляли бали спортсменам.

Пишаємось тим, що вже не вперше Чорноморський національний університет імені Петра Могили приймає заслужених спортсменів та тренерів міста Миколаєва та дає змогу молодим талантам показати власні сили!

З нетерпінням чекаємо нових зустрічей!