У ЧНУ імені Петра Могили пройшли змагання з волейболу серед команд міста

5 грудня 2023 року в ЧНУ імені Петра Могили до Міжнародного дня волонтера та Дня Збройних Сил України розпочалися змагання з волейболу.

Метою цього турніру стало об’єднання школярів, студентів, викладачів та співробітників університету заради спорту.

Розпочався спортивних захід хвилиною мовчання в пам’ять полеглих воїнів та прослуховуванням гімну України.

З вітальним словом до учасників звернувся ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко, підкресливши актуальність заняття спортом та необхідність підтримувати здоров’я тіла заради здорового духу.

Привітав команди вступним словом також завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання Геннадій Жигадло.

«Сьогоднішній захід – це не лише волейбольний турнір, але й вираз поваги та підтримки нашим військовим та волонтерам. Учасники цього турніру зіграють не лише за перемогу, але й за визволення, за мир, за єдність нашої нації», – поділилась з медіацентром організатор заходу Оксана Петренко.

Головними суддями змагань стали Оксана Петренко, Євген Серватинський.

Рефері змагань – Геннадій Глазко, Роман Бачінашвілі.

Дякуємо тренерам спортивних шкіл – Геннадію Глазку, Вадиму Бахматову, Андрісу Юрісовичу, Петру Потіхі, Роману Бачінашвілі – за те, що підтримують Миколаївський волейбол.

Вітаємо наших переможців:

Перше місце – Освіта – ЧНУ співробітники 1 місце;

Друге місце –  ЧНУ Петра Могили – дівчата – 2 місце;

Трете місце – ДЮСШ 1 – хлопці – 3 місце;

Четверте місце – ЧНУ Петра Могили – хлопці – 4 місце;

П’яте та шосте місце поділили між собою – ДЮСШ 5 дівчата та ФКН.

Вітаємо всіх учасників змагань незалежно від місця яке вони посіли, адже головною метою є вшанування праці Волонтерів та ЗСУ!

Разом до перемоги!