У ЧНУ імені Петра Могили пройшли збори трудового колективу

18 березня 2021 року в змішаному форматі відбулись збори трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили. Спікери заходу – ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко та голова профспілкової організації Світлана Верба – вели збори з актової зали, де була присутня частина педагогічного та наукового персоналу. Інша частина персоналу, студенти та допоміжний персонал знаходились у різних приміщеннях, а підключення до конференції відбувалось через програму Google Meet.

Порядок денний складався з таких питань:

1. Внесення змін до Статуту університету.
  2. Внесення посади «оператор котельні» до переліку тих, кому за шкідливими умовами праці, потрібно видавати молоко.

Щодо першого питання виступив ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко. Він доповів, що до Статуту університету потрібно внести два пункти. По-перше, в лютому 2021 року стали чинними зміни до закону про вищу освіту, які стосуються виборів ректора. По-друге, у статуті треба зафіксувати, що ЧНУ імені Петра Могили є правонаступником Південної академії підвищення кваліфікації кадрів Міністерства промислової політики.

З другого питання виступила голова профспілкової організації Світлана Верба, яка доповіла, що посада «оператор котельні» підпадає під кваліфікацію посад зі шкідливими умовами праці, тож потрібно внести цю посаду (на якій зараз в університеті працює дві людини) у перелік посад, яким за умовами праці потрібно видавати молоко.

Щодо обох питань відбулось відкрите голосування. Голосували – одноголосно.