У ЧНУ імені Петра Могили презентували програму від Федерації «Обміни Франція – Україна»

У ЧНУ імені Петра Могили,  завідуюча кафедрою романо германської філології  Мозолевська Аліна Сергіївна та директор Інституту філології Пронкевич Олександр Вікторович, презентували  програму  від Федерації «Обміни Франція – Україна» (ФОФУ).

Ця програма розрахована на тих студентів, які не хочуть провести літо «марно витрачаючи час», а надають перевагу професійному зростанню, а також зацікавлені у вивченні та практиці французької мови, мають бажання подивитися на життя французів зсередини, мріють про яскраві подорожі та незабутні враження! Це відкриває для наших студентів можливість пройти виробниче стажування за своєю спеціальністю у Франції, пожити у французькій родині та набути нового досвіду.

Також, ця програма надає можливість для українських студентів пройти курс, який складається з трьох етапів та повинен допомогти студентам полегшити доступ до університету або спеціалізованої вищої школи у Франції після закінчення навчання в Україні.

Якщо у Вас базові знання французької мови (А2) або Ви плануєте її вивчати, не пропустіть свій унікальний шанс випробувати себе!