У ЧНУ імені Петра Могили презентували програму від Федерації «Обміни Франція – Україна»


У ЧНУ імені Петра Могили,  завідуюча кафедрою романо германської філології  Мозолевська Аліна Сергіївна та директор Інституту філології Пронкевич Олександр Вікторович, презентували  програму  від Федерації «Обміни Франція – Україна» (ФОФУ).

 

Ця програма розрахована на тих студентів, які не хочуть провести літо «марно витрачаючи час», а надають перевагу професійному зростанню, а також зацікавлені у вивченні та практиці французької мови, мають бажання подивитися на життя французів зсередини, мріють про яскраві подорожі та незабутні враження! Це відкриває для наших студентів можливість пройти виробниче стажування за своєю спеціальністю у Франції, пожити у французькій родині та набути нового досвіду.

Також, ця програма надає можливість для українських студентів пройти курс, який складається з трьох етапів та повинен допомогти студентам полегшити доступ до університету або спеціалізованої вищої школи у Франції після закінчення навчання в Україні.

Якщо у Вас базові знання французької мови (А2) або Ви плануєте її вивчати, не пропустіть свій унікальний шанс випробувати себе!

 

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут