У ЧНУ імені Петра Могили презентували книгу «Екологічний інтегрований менеджмент водних ресурсів європейських країн»


У вченій раді ЧНУ імені Петра Могили презентували книгу «Екологічний інтегрований менеджмент водних ресурсів європейських країн». Книга написана в рамках реалізації програми ЕРАЗМУС+ Жана Моне, Модуль «Кращі Європейські практики з водної безпеки».

 Модуль «Кращі Європейські практики з водної безпеки» – це один з перших європейських навчальних курсів у ЧНУ імені Петра Могили з метою удосконалення професійної підготовки майбутніх фахівців в галузі екології. Участь у Проєкті – це можливість набути актуальних знань про водні ресурси з точки зору права, економіки, екології тощо.

Презентувала роботу одна з авторів – Олена Мітрясова, професор кафедри екології Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили. Книга орієнтована на студентів природничих спеціальностей, насамперед екологів. Присвячена вона управлінню водними ресурсами в Україні та Європі, національній та закордонній водній політиці, законодавству, менеджменту. Розглянуті в ній і практичні способи покращення якості води: системи моніторингу, характеристика води, унікальні властивості, технології очищення стічних вод.

Книга повністю видана на кошти ЄС і розповсюджується в Миколаєві безкоштовно.

Після презентації відбулось урочисте вручення десятків екземплярів роботи миколаївським бібліотекам та державним установам. Управлінню екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації, відділу техногенно екологічної безпеки регіонального офісу водних ресурсів Миколаївської Області, отримала їх і бібліотека ЧНУ,  де ознайомитись з роботою можуть усі зацікавлені в тематиці студенти.

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут