У ЧНУ імені Петра Могили презентували книгу «Екологічний інтегрований менеджмент водних ресурсів європейських країн»

У вченій раді ЧНУ імені Петра Могили презентували книгу «Екологічний інтегрований менеджмент водних ресурсів європейських країн». Книга написана в рамках реалізації програми ЕРАЗМУС+ Жана Моне, Модуль «Кращі Європейські практики з водної безпеки».

Модуль «Кращі Європейські практики з водної безпеки» – це один з перших європейських навчальних курсів у ЧНУ імені Петра Могили з метою удосконалення професійної підготовки майбутніх фахівців в галузі екології. Участь у Проєкті – це можливість набути актуальних знань про водні ресурси з точки зору права, економіки, екології тощо.

Презентувала роботу одна з авторів – Олена Мітрясова, професор кафедри екології Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили. Книга орієнтована на студентів природничих спеціальностей, насамперед екологів. Присвячена вона управлінню водними ресурсами в Україні та Європі, національній та закордонній водній політиці, законодавству, менеджменту. Розглянуті в ній і практичні способи покращення якості води: системи моніторингу, характеристика води, унікальні властивості, технології очищення стічних вод.

Книга повністю видана на кошти ЄС і розповсюджується в Миколаєві безкоштовно.

Після презентації відбулось урочисте вручення десятків екземплярів роботи миколаївським бібліотекам та державним установам. Управлінню екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації, відділу техногенно екологічної безпеки регіонального офісу водних ресурсів Миколаївської Області, отримала їх і бібліотека ЧНУ,  де ознайомитись з роботою можуть усі зацікавлені в тематиці студенти.