У ЧНУ імені Петра Могили презентували електронний збірник студентських віршів «Між парами над хмарами»


Традиційно до Дня української писемності та мови, 9 листопада, в ЧНУ імені Петра Могили за ініціативи кафедри української філології та міжкультурної комунікації писали диктант національної єдності. Цьогорічні карантинні обмеження внесли свої корективи у святкування. Стали міркувати над новими формами оприлюднення свого ставлення до рідної мови. Від Центру соціально психологічної підтримки надійшла пропозиція запропонувати студентам показати свої поезії в електронній збірці.

Так з’явився збірник студентських віршів «Між парами над хмарами».
Спочатку мова йшла тільки про електронний варіант збірки, але тепер у планах організаторів видати й друковану версію. Всі вірші написані українською мовою. Поезії збирали приблизно місяць, і 13 листопада презентували їх на онлайн-зустрічі в зумі, куди були запрошені всі автори та організатори. Загалом у збірку ввійшли твори 16 авторів.

Організатори планують і надалі розвивати практику видання студентської поезії та, можливо, зробити видання таких поетичних збірок щорічним.
Пропонуємо ознайомитися зі збіркою «Між парами над хмарами».

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …