У ЧНУ імені Петра Могили презентували електронний збірник студентських віршів «Між парами над хмарами»

Традиційно до Дня української писемності та мови, 9 листопада, в ЧНУ імені Петра Могили за ініціативи кафедри української філології та міжкультурної комунікації писали диктант національної єдності. Цьогорічні карантинні обмеження внесли свої корективи у святкування. Стали міркувати над новими формами оприлюднення свого ставлення до рідної мови. Від Центру соціально психологічної підтримки надійшла пропозиція запропонувати студентам показати свої поезії в електронній збірці.

Так з’явився збірник студентських віршів «Між парами над хмарами».
Спочатку мова йшла тільки про електронний варіант збірки, але тепер у планах організаторів видати й друковану версію. Всі вірші написані українською мовою. Поезії збирали приблизно місяць, і 13 листопада презентували їх на онлайн-зустрічі в зумі, куди були запрошені всі автори та організатори. Загалом у збірку ввійшли твори 16 авторів.

Організатори планують і надалі розвивати практику видання студентської поезії та, можливо, зробити видання таких поетичних збірок щорічним.
Пропонуємо ознайомитися зі збіркою «Між парами над хмарами».