У ЧНУ імені Петра Могили нова виставка живопису «Барви життя»

У Галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили 18 вересня 2020 року відбулось відкриття нової виставки. Свої роботи під назвою «Барви життя» презентувала художниця  Людмила Матвєйчук-Царьова.

фото 1.JPG

Родом мисткиня з Києва, навчалася в Миколаївській дитячій художній школі, Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв та Кам’янець-Подільському  національному університеті імені Івана Огієнка. За освітою пані Людмила має кваліфікацію художника-реставратора, експерта творів мистецтва, викладача фахових дисциплін.

фото 2.JPG

«Мій живопис, мої твори – це передача почуття краси навколишнього світу, почуття любові і прийняття того, що існує зараз з додаванням фантазії і мрії. Деяка трансформація реальності через особисту призму незабутніх світлих почуттів», – зазначає авторка робіт.

Перша персональна виставка «Миттєвості ілюзій» Людмили Матвєйчук-Царьової відбулась не так давно – у 2019 році. На цьогорічній виставці «Барви життя» представлені переважно пейзажі та портрети. Серед них – автопортрет мисткині, що, за словами завідувачки Галереї мистецтв університету Любові Омельченко, вимагає неабиякого хисту.

фото 3.JPG

Відвідати виставку художниці у Галереї ЧНУ імені Петра Могили можна з 9:00 до 17:00 у будні. Виставка триватиме до 15 жовтня.