У ЧНУ імені Петра Могили нова виставка живопису «Барви життя»


У Галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили 18 вересня 2020 року відбулось відкриття нової виставки. Свої роботи під назвою «Барви життя» презентувала художниця  Людмила Матвєйчук-Царьова.

фото 1.JPG

 

Родом мисткиня з Києва, навчалася в Миколаївській дитячій художній школі, Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв та Кам’янець-Подільському  національному університеті імені Івана Огієнка. За освітою пані Людмила має кваліфікацію художника-реставратора, експерта творів мистецтва, викладача фахових дисциплін.

фото 2.JPG

 

«Мій живопис, мої твори – це передача почуття краси навколишнього світу, почуття любові і прийняття того, що існує зараз з додаванням фантазії і мрії. Деяка трансформація реальності через особисту призму незабутніх світлих почуттів», – зазначає авторка робіт.

Перша персональна виставка «Миттєвості ілюзій» Людмили Матвєйчук-Царьової відбулась не так давно – у 2019 році. На цьогорічній виставці «Барви життя» представлені переважно пейзажі та портрети. Серед них – автопортрет мисткині, що, за словами завідувачки Галереї мистецтв університету Любові Омельченко, вимагає неабиякого хисту.

фото 3.JPG

 

Відвідати виставку художниці у Галереї ЧНУ імені Петра Могили можна з 9:00 до 17:00 у будні. Виставка триватиме до 15 жовтня.

DSC_0029.JPG

DSC_0024.JPG

 

 

Події та оголошення


жовтня
19
Оголошуємо конкурс «Моє бачення спорту в університеті»

ЧНУ імені Петра Могили оголошує конкурс для активної молоді Могилянки  «Моє бачення спорту в університеті». Головний приз – спортивний рюкзак  від студентської спортивної спілки. Умови конкурсу: Потрібно обрати представника від кожного факультету/інституту (людину, відповідальну за спортивну діяльність). Створити візитку – …

вересня
29
Безкоштовний вебінар від Senior Software Engineer at SoftServe Зореслава Гораля

Одним з плюсів теперішньої ситуації в країні є можливість працювати в ІТ дистанційно! Наразі існує тенденція збільшення вакансій у категорії JavaScript React. Завтра, 29 вересня о 19:30 відбудеться безкоштовний вебінар від Senior Software Engineer at SoftServe Зореслава Гораля на тему: …

вересня
30
Запрошуємо на День відкритих дверей до бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили

Шановні друзі! 30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек   У середу 30.09.2020  запрошуємо усіх охочих на «День відкритих дверей» до нашої бібліотеки    У програмі: Майстер-клас «Як пройти в бібліотеку?..» Відкритий перегляд «Скарби нашої бібліотеки» Презентації книг та бібліотеки З …