У ЧНУ імені Петра Могили нагороджено переможців конкурсу «Митці слова»

26 квітня в Інституті філології відбулася церемонія нагородження переможців творчого конкурсу «Митці слова», який організувала викладач кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Юлія Чернова.

Грамоти переможцям вручила заступник директора Інституту філології Людмила Шерстюк. Вона зазначила, що дуже пишається всіма студентами, які взяли участь у цьому конкурсі і порадила їм продовжувати писати, адже це спонукає думати!

Отже, переможці:

Номінація «Коротке оповідання»:

1. Камишов Микита.
  2. Адамс Вероніка.
  3. Горанцян Ліліта та Безушко Єлизавета.
  4. Артемова Євгенія та Рябишенко Уляна.
  5. Ємець Анна та Горішна Марія.

Номінація «Вірші»:

1. Горішна Марія.
  2. Божко Олександр.
  3. Шмідт Віталія та Корягіна Альона.
  4. Короткова Олена, Камишов Микита, Вежаліс Олена.
  5. Воробйова Діна, Краснонос Дар’я, Зайцев Кирило.
  6. Антонюк Валерій, Караманова Діана, Горанцян Лілі.
  7. Рябишенко Уляна, Сергій Рошко, Чуприна Анна, Апостол Денис.

листопада
Проект «Доступність у туристичній сфері»

З 20 по 22 листопада  2018 року в ЧНУ імені Петра Могили пройде третій етап проекту «Доступність у туристичній сфері»: форум, на якому оголосять результати мінігрантових медійних проектів. Головною метою темою проекту була медіаосвіта молоді. Організатори: Чорноморський національний університет ім. …

Ознайомчий майстер-клас зі створення іміджу від Валерія Ткачова

Успіх у сучасному світі нерозривно пов’язаний з правильно побудованим іміджем.

листопада
Соціальний проект “Миколаїв – місто рівності”

У ЧНУ імені П.Могили стартував соціальний проект зі зменшення дискримінації «Миколаїв – місто рівності». У рамках проекту заплановано громадські заходи, програми допомоги постраждалим від дискримінації “StopDiscrimi”