У ЧНУ імені Петра Могили нагородили співробітників почесними відзнаками

26 жовтня 2023 року в ЧНУ імені Петра Могили відбулось засідання Вченої ради на якому були присутні ректор, вчений секретар, проректори, декани факультетів, директори інститутів та представники інших структурних підрозділів.

Засідання розпочав ректор Чорноморського національного університету Леонід Клименко нагородивши співробітників, що особливо відзначились, під час роботи в університеті. Так нагороди отримали:

Віктор Боровльов – керівник інформаційно-комп’ютерного центру та Людмила Вовчук – доцентка кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики, були нагородженні відомчими заохочувальними відзнаками за сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий внесок у розвиток сфери освіти і науки України.

Під час засідання Вченої Ради відзначено було також Едуарда Лисенкова, доктора фізико-математичних наук, доцента якому було вручено патент на новий винахід.

Особисто привітав ректор також кандидата медичних наук Тетяну Яблонську, яка отримала атестат доцента.

Подячний лист за вагомий благодійний внесок у відбудову рідного університету отримала Тетяна Зубенко – доцентка кафедри англійської філології та практики перекладу з англійської мови.

Анна Синякова, завідувачка Навчальної лабораторії журналістики: «Медіацентр», отримала сертифікат про участь у Міжнародній літній школі «Культурна та наукова промоція університетів» від Університету імені Адама Міцкевича в Познані.

Вітаємо співробітників ЧНУ імені Петра Могили з підкоренням нових вершин, та бажаємо подальшого кар’єрного та особистого розвитку!