У ЧНУ імені Петра Могили минув семінар-практикум “Психологічні аспекти розвитку резильєнтності викладачів та студентів в умовах війни”

26 вересня 2023 року в ЧНУ імені Петра Могили минув семінар-практикум «Психологічні аспекти розвитку резильєнтності викладачів та студентів в умовах війни».

Організатором заходу виступили представники навчально-методичного кабінету соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню нашого університету.

Учасниками семінару є викладачі Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв. Зауважимо що попередньо зареєструвалося 55 викладачів.

Привітав всіх учасників та побажав подальших успіхів перший проректор ЧНУ імені Петра Могили Юрій Котляр:

«Проведення такого заходу є вкрай важливим елементом освітнього та наукового процесу загалом. Ми сподіваємося, що спільними зусиллями нам вдасться покращувати освітній фронт», – сказав Юрій Котляр.

Тренерами для учасників були Людмила Опанасенко, завідувачка навчально-методичного кабінету соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню, та Лада Захарова, психолог-практик університету.

Також кожен присутній мав нагоду поставити питання спікерам.