У ЧНУ імені Петра Могили минув перший у цьому навчальному році день відкритих дверей

У суботу, 30 вересня 2023 року, у стінах Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбувся перший у цьому навчальному році день відкритих дверей для старшокласників, абітурієнтів, їхніх батьків та гостей закладу.

Офіційна частина розпочалася виступом першого проректора ЧНУ імені Петра Могили Юрія Котляра, який наголосив на історичній складовій університету, на незламності й унікальності закладу.

Вікторія Чорна, відповідальний секретар приймальної комісії університету, розказала всім присутнім про особливості вступної кампанії 2024 року, про які наразі відомо.

Світлана Овчар, завідувачка підготовчого відділення ЧНУ імені Петра Могили розказала про набір всіх охочих на підготовчі курси для складання НМТ чи ЗНО на базі 11 класів та ДПА на базі 9 класів. Перевагою навчальних курсів є можливість вибору форми навчання – очно чи дистанційно.

Усі учасники заходу переглянули презентаційне відео університету.

Біля кабінету ректора розгорнувся майданчик перспектив, де кожен структурний підрозділ університету презентував свої напрацювання, а гості університету могли взяти участь у інтерактивних квестах та іграх.

Після офіційної частини гості закладу долучалися до факультету чи інституту, який їх найбіліше цікавить, на відповідних локаціях. Там абітурієнти мали нагоду поспілкуватися з деканами, директорами інститутів, завідувачами кафедр, викладачами та самими студентами про переваги навчання саме на цьому факультеті, більше дізнатися про освітні програми, міжнародні програми та стажування.

Зауважимо, що перед початком заходу було оголошено повітряну тривогу, так, усі присутні негайно спустилися до безпечних укриттів, де й розпочали день відкритих дверей.

ЧНУ імені Петра Могили – твій пріоритет № 1!