У ЧНУ імені Петра Могили минув круглий стіл «Російсько-українська війна 2022-2024: ґенеза, причини, реалії, перспективи»

22 лютого 2024 року в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили минув круглий стіл «Російсько-українська війна 2022-2024: ґенеза, причини, реалії, перспективи», організатором якого виступив колектив кафедри історії.

З вітальними промовами до учасників звернулися перший проректор ЧНУ імені Петра Могили, доктор історичних наук, професор Юрій Котляр та декан факультету політичних наук, кандидатка історичних наук, доцентка Анастасія Хмель.

Модераторами заходу виступили докторка юридичних наук, професорка кафедри історії Інна Підберезних та кандидатка історичних наук, старша викладачка кафедри історії, заступник директора Навчально-наукового інституту післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили Яна Гаргаун.

Також участь взяли викладачі кафедр факультету політичних наук.

Робота круглого столу відбувалася в межах декількох секцій – «Початок вторгнення: історичні передумови та сучасні виклики», «Російсько-українська війна крізь призму міжнародних відносин», об’єднавши студентів першого – п’ятого курсів спеціальностей «Історія та археологія», «Політологія», “Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії” «Журналістика», також аспірантів першого та другого року навчання за спеціальністю «Історія та археологія».

Круглий стіл тривав онлайн і офлайн.

Тематика доповідей є актуальною та цікавою, особливо у переддень другої річниці від початку повномасштабного вторгнення росії на територію України.

Наприкінці круглого столу учасники отримали подяку від першого проректора, професора Юрія Котляра.

Дякуємо ЗСУ за їхніх щоденний захист, адже саме так ми маємо можливість навчатися, займатися наукою!

Слава Україні! Героям Слава!