У ЧНУ імені Петра Могили минули традиційні збори трудового колективу

15 червня 2023 року у відремонтованій читальній залі Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбулася зустріч ректора з колективом закладу вищої освіти.

Модератором заходу є голова профспілкового комітету університету Світлана Верба.

Першим виступав ректор незламного університету Леонід Клименко, він привітав колектив із семиріччям університету в статусі Національного!

Ректор ознайомив колектив із активним розвитком університету протягом півріччя, зокрема про участь у двох міжнародних проєктах, координаторами яких є наш університет. Також Леонід Клименко більш детально продемонстрував пошкоджені корпуси на етапі активної відбудови, визначив терміни завершення ремонтних робіт, окреслив питання встановлення ліфту для людей з особливими потребами.

Серед інших питань зборів – завершення навчального року, складання державних іспитів, покращення матеріально-технічної бази університету, стабільний фінансовий стан ЗВО (повна виплата заробітної платні, відпускних та допомоги на оздоровлення), набір студентів та активна вступна кампанія в ЧНУ імені Петра Могили, перспективи діяльності в наступному навчальному році та обговорення літньої відпустки й літнього оздоровлення для дітей.

Ректор подякував науково-педагогічним працівникам за їхню роботу зі здобувачами вищої освіти, співробітникам – за внесок у спільний науковий та технічний прогрес, а також відповів на питання, які хвилюють наших колег.