У ЧНУ імені Петра Могили минула зустріч із миколаївськими військовими журналістами – Романом Базиком і Олександром Матюшенком

16 лютого в Україні відзначають День військового журналіста – професійне свято мужніх та відданих своїй справі людей, які ризикують життям, щоб розповісти світу правду про війну.

З нагоди цього Дня колектив ЧНУ імені Петра Могили зустрівся з миколаївськими військовими журналістами – Романом Базиком і Олександром Матюшенком.

Олександр Матюшенко – шеф-редактор відділу новин ТРК Март, Роман Базик – випускник кафедри журналістики ЧНУ імені Петра Могили, оператор, випускаючий редактор випуску новин на ТРК Март.

Організатором зустрічі є колектив Наукової бібліотеки нашого університету.

Захід розпочався з хвилини мовчання в знак ушанування пам’яті загиблих журналістів та воїнів.

Із вітальним словом виступив ректор Чорноморського національного університету імені Петра Могили Леонід Клименко.

Також до зустрічі долучилися перший проректор університету Юрій Котляр та проректор з наукової роботи Роман Дінжос, декан факультету політичних наук Анастасія Хмель, доценти кафедри журналістики Анна Соловйова та Тетяна Сидоренко, студенти-журналісти першого курсу ЧНУ імені Петра Могили, а також представники бібліотек міста Миколаєва.

Під час зустрічі гості розповіли про свої щоденні обов’язки роботи на прифронтових та деокупованих територіях, поділилися емоціями від побаченого, розказали про робочу поїздку до щойно звільненого Херсона тощо.

Тематика заходу викликала жваве обговорення серед студентів-журналістів, які активно ставили питання досвідченим колегам.

Колектив ЧНУ імені Петра Могили дякує Олександру Матюшенку та Роману за Базику за їхню участь у заходу, за щоденну працю!