У ЧНУ імені Петра Могили глави іноземних дипломатичних місій 20 країн світу

У понеділок, 21 листопада 2022 року, до Чорноморського національного університету імені Петра Могили з робочим візитом прибули глави іноземних дипломатичних місій 20 країн світу. Серед яких – представники Республіки Польща, Таджикистану, Молдови, Грузії, Іспанії, Данії, Хорватії, Швеції, Вірменії, Чорногорії, Туреччини, Словаччини, Нідерландів, Франції, Кіпру, Греції, Азербайджану, Індії.

Основною метою зустрічі в ЧНУ імені Петра Могили є побачити на власні очі пошкоджені та зруйновані об’єкти внаслідок влучань російських боєприпасів.

Екскурсію університетом для поважних гостей провів ректор Могилянки Леонід Клименко, зазначивши на незламності працівників та адміністрації навчального закладу, не зважаючи на пошкоджені будівлі.

Протягом зустрічі всі мали можливість оглянути стан будівель університету, оцінити процес відновлення та побачити перспективи на майбутнє ЧНУ імені Петра Могили.