У ЧНУ ім. Петра Могили відкрито магістратуру для спеціальності «Журналістика»!


Якщо ви працюєте в миколаївських ЗМІ, не маючи диплома журналіста, але хочете його отримати, – вступайте до нас.

Навчання – 1,5 роки.

Як вступити?

  1. Скласти ЗНО з англійської. Перша реєстрація на ЗНО вже закрита, у липні оголосять другу – стежте за інформацією.
  2. Скласти фаховий іспит. Зразок екзаменаційних завдань скоро оприлюднимо на сайті ЧНУ імені Петра Могили – стежте за інформацією.
  3. Із 10 по 22 липня подайте документи до ЧНУ ім. П. Могили.

З усіх питань звертайтеся до приймальної комісії Могилянки.

 

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету