У ЧНУ ім. Петра Могили відкрито магістратуру для спеціальності «Журналістика»!

Якщо ви працюєте в миколаївських ЗМІ, не маючи диплома журналіста, але хочете його отримати, – вступайте до нас.

Навчання – 1,5 роки.

Як вступити?

1. Скласти ЗНО з англійської. Перша реєстрація на ЗНО вже закрита, у липні оголосять другу – стежте за інформацією.
  2. Скласти фаховий іспит. Зразок екзаменаційних завдань скоро оприлюднимо на сайті ЧНУ імені Петра Могили – стежте за інформацією.
  3. Із 10 по 22 липня подайте документи до ЧНУ ім. П. Могили.

З усіх питань звертайтеся до приймальної комісії Могилянки.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики