У ЧНУ ім. Петра Могили відбувся тренінг з роботи зі Scopus


У ЧНУ ім. Петра Могили відбувся тренінг з роботи зі Scopus

25 жовтня у ЧНУ ім. Петра Могили відбувся тренінг з роботи зі Scopus. Захід проходить за сприяння Наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили. Спікером тренінгу став заступник директора з наукової роботи Державної науково-технічної бібліотеки України, тренер Elsevier, Сергій Назаровець.

«Відповідно до наказу МОН України зараз усі установи державні мають право безкоштовно під’єднатися до Scopus – найбільшої у світі реферативної бази даних наукової літератури та інструменту відстеження наукових цитувань.  Відповідно, у вашому університеті теж є підключення до Scopus. Інструмент доволі  простий у використанні, але, можливо, не надто інтуїтивно зрозумілий, для науковців, які тільки розпочинають  свою, скажімо,  міжнародну наукову кар’єру», – пояснює важливість заходу Сергій Назаровець.

Протягом тренінгу було презентовано роботу зі Scopus разом із прикладами практичного використання ресурсу.  Сергій Назаровець розкрив такі питання, як профіль автора і профіль організації у Scopus, основні наукометричні показники та критерії відбору наукових видань для включення в Scopus. Також спікер розповів різні стратегії, які допоможуть науковцям максимально ефективно знаходити необхідну інформацію, що дозволить витрачати менше часу на пошук та більше часу на проведення досліджень.

 

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …