У ЧНУ ім. Петра Могили відбувся фестиваль до Дня навколишнього середовища

19 квітня 2019 року на базі кафедри екології Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили відбувся фестиваль до Дня навколишнього середовища.

День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98.

Цього дня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.

Так, Могилянка не стала винятком. Студенти 4 курсу спеціальності «Екологія» організували та провели фестиваль до Дня навколишнього середовища. У рамках фестивалю пройшли вікторини та ігри, розраховані на перевірку знань про екологію та стан довкілля, а його основною метою було об’єднання студентів університету та екопросвіта.

Зазначимо, що фестиваль пройшов у рамках вивчення дисципліни «Рекреаційні ресурси» і став частиною практичного заняття.

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили