У ЧНУ ім. Петра Могили відбувся фестиваль до Дня навколишнього середовища

19 квітня 2019 року на базі кафедри екології Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили відбувся фестиваль до Дня навколишнього середовища.

День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98.

Цього дня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.

Так, Могилянка не стала винятком. Студенти 4 курсу спеціальності «Екологія» організували та провели фестиваль до Дня навколишнього середовища. У рамках фестивалю пройшли вікторини та ігри, розраховані на перевірку знань про екологію та стан довкілля, а його основною метою було об’єднання студентів університету та екопросвіта.

Зазначимо, що фестиваль пройшов у рамках вивчення дисципліни «Рекреаційні ресурси» і став частиною практичного заняття.

Безкоштовний доступ до матеріалів видавництва Кембриджського університету

Шановні колеги! Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили повідомляє, що видавництво Кембриджського університету Cambridge University Press надає доступ до понад 700 підручників для вищих навчальних закладів з різних галузей знань для інформаційної підтримки студентів, викладачів, вчених під час пандемії коронавірусу. …