У ЧНУ ім. Петра Могили відбулася нарада з директорами інклюзивних ресурсних центрів

Вчора, 7 вересня, на базі ЧНУ імені Петра Могили було проведено нараду з директорами інклюзивних ресурсних центрів із усієї області, а також були запрошені представники об’єднаних територіальних громад і регіональних осередків Миколаївської області, які пов’язані з інклюзивною освітою.

Головувала на заході Олена Удовиченко – директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації. Також на заході були присутні ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Клименко та представникиМиколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти й обласного інклюзивного ресурсного центру. Під час заходу учасникам наради було представлено нове інклюзивне інтерактивне обладнання та презентовано методику моніторингу інформації про успіхи дітей, які будуть займатись за певними методами, освітніми програмами.

«З першого вересня стартувала Нова українська школа, а в Миколаївській області оголошено 2018 рік роком інклюзивної освіти. Почали роботу і інклюзивні ресурсні центри. Наш науковий центр стане осередком, який буде розробляти рекомендації по роботі з найновішим інклюзивним обладнанням. На сьогодні це унікальний проект в межах України», – коментує захід директор навчально-наукового інституту післядипломної освіти ЧНУ ім. Петра Могили Ганна Норд.

У представників інклюзивних центрів виникало багато робочих питань. Директор департаменту освіти і науки ОДА Олена Удовиченко відповідала на них протягом наради. По закінченню наради учасники обмінялись думками та пропозиціями щодо подальшої робити. Також на останок Олена Удовиченко побажала представникам територіальних громад та директорам інклюзивних ресурсних центрів успіхів, плідної та продуктивної праці на благо своїх громад.

листопада
Проект «Доступність у туристичній сфері»

З 20 по 22 листопада  2018 року в ЧНУ імені Петра Могили пройде третій етап проекту «Доступність у туристичній сфері»: форум, на якому оголосять результати мінігрантових медійних проектів. Головною метою темою проекту була медіаосвіта молоді. Організатори: Чорноморський національний університет ім. …

Ознайомчий майстер-клас зі створення іміджу від Валерія Ткачова

Успіх у сучасному світі нерозривно пов’язаний з правильно побудованим іміджем.

листопада
Соціальний проект “Миколаїв – місто рівності”

У ЧНУ імені П.Могили стартував соціальний проект зі зменшення дискримінації «Миколаїв – місто рівності». У рамках проекту заплановано громадські заходи, програми допомоги постраждалим від дискримінації “StopDiscrimi”