У ЧНУ ім. Петра Могили відбулось засідання розширеної серпневої колегії працівників освіти області


22 серпня 2019 року на базі ЧНУ ім. Петра Могили департаментом освіти та науки Миколаївської облдержадміністрації проведено засідання розширеної серпневої колегії працівників освіти області з питання «Про підсумки роботи органів управління освітою та закладів освіти щодо забезпечення розвитку освіти в Миколаївській області за 2018/2019 навчальний рік та завдання на 2019/2020 навчальний рік в контексті реалізації Концепції Нової української школи».

На заході були присутні:

 • керівники структурних підрозділів облдержадміністрації;
 • заступники голів райдержадміністрацій, міських рад, ОТГ;
 • голови об’єднаних територіальних громад;
 • начальники відділів (управлінь) освіти, об’єднаних територіальних громад;
 • завідувачі районними (міськими) методичними кабінетами;
 • голови райкому (міському) профспілки працівників освіти;
 • директори шкіл інтернатів;
 • директори професійно (професійно-технічних) навчальних закладів;
 • керівники вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації;
 • керівники позашкільних навчальних закладів;
 • директори опорних шкіл;
 • директори ІРЦ.

Для начальників відділів освіти РДА, ОТГ, заступників голів РДА, ОТГ з гуманітарних питань було проведено окреме засідання, на якому виступили Олександр Олександрович Трайтлі, в.о. голови Миколаївської обласної державної адміністрації, та Олена Олександрівна Удовиченко, директор департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації.

Також у ході роботи колегії були проведені:

 1. Тренінг на тему «Моделювання та створення освітнього інклюзивного середовища у закладах дошкільної та загальної середньої освіти» (для директорів інклюзивно-ресурсних центрів).
 2. Інтерактивна лекція «Професійний егоцентризм керівника навчального закладу» (для директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти).
 3. Коучинг-презентація «Сучасні орієнтири позашкільної освіти: традиції, досвід, інновації» (для директорів закладів позашкільної освіти);
 4. Інтерактивна презентація «Впровадження STEM-технології у заклала освіти» (для директорів опорних (експериментальних) шкіл).

На пленарній частині колегії було підбито підсумки роботи за 2018-2019 навчальний рік та визначено завдання та перспективи на наступний навчальний рік. Учасники обговорили результати впровадження Концепції Нової Української школи, успіхи першого року та виклики і завдання, які стоять перед освітянами та владою у створенні умов для отримання кожною дитиною якісної конкурентоспроможної освіти.

А також за визначні досягнення у розвитку освіти відзначено кращих педагогічних працівників області нагородами Верховної ради України, Міністерства освіти та науки України, обласної державної адміністрації, обласної ради та департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

Події та оголошення


листопада
15
Святкуємо День студента разом! Не проґав!

Хей! Цей день зовсім скоро! Ми вже знаємо, як ти будеш святкувати! 15.11 – ALL DAY ! Святкуємо ДЕНЬ СТУДЕНТА 11:50 -12:30 – ” tatto майстерня”, смаколики, лотерея «Lucky student» (10-й та головний корпуси); 14:00 – святковий концерт + розіграш призів …

листопада
13
Запрошуємо на мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво»

Шановні студенти,  ГО «Молодь України» разом з доцентом кафедри економіки та підприємства Віктором Погромським приготували для вас мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво». Захід відбудеться цієї середи 13 листопада о 15:00 на базі ЧНУ імені Петра Могили. Якщо ти студент і тебе …

листопада
12
Запрошуємо до Multilingual sprach café: практика німецької, англійської та іспанської мов

Хочете попрактикувати німецьку, англійську або іспанську мови? Тоді запрошуємо вас на Multilingual sprach café Коли: 12 листопада (інші дати будуть анонсовані пізніше) Час: 18:30 – 20:30 Де: Піцерія «Челентано» (3 Слобідська 49/1, біля АТБ) Лекторки DAAD та Fullbright Ніна Креєр …