У ЧНУ ім. Петра Могили відбулось засідання розширеної серпневої колегії працівників освіти області


22 серпня 2019 року на базі ЧНУ ім. Петра Могили департаментом освіти та науки Миколаївської облдержадміністрації проведено засідання розширеної серпневої колегії працівників освіти області з питання «Про підсумки роботи органів управління освітою та закладів освіти щодо забезпечення розвитку освіти в Миколаївській області за 2018/2019 навчальний рік та завдання на 2019/2020 навчальний рік в контексті реалізації Концепції Нової української школи».

На заході були присутні:

 • керівники структурних підрозділів облдержадміністрації;
 • заступники голів райдержадміністрацій, міських рад, ОТГ;
 • голови об’єднаних територіальних громад;
 • начальники відділів (управлінь) освіти, об’єднаних територіальних громад;
 • завідувачі районними (міськими) методичними кабінетами;
 • голови райкому (міському) профспілки працівників освіти;
 • директори шкіл інтернатів;
 • директори професійно (професійно-технічних) навчальних закладів;
 • керівники вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації;
 • керівники позашкільних навчальних закладів;
 • директори опорних шкіл;
 • директори ІРЦ.

Для начальників відділів освіти РДА, ОТГ, заступників голів РДА, ОТГ з гуманітарних питань було проведено окреме засідання, на якому виступили Олександр Олександрович Трайтлі, в.о. голови Миколаївської обласної державної адміністрації, та Олена Олександрівна Удовиченко, директор департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації.

Також у ході роботи колегії були проведені:

 1. Тренінг на тему «Моделювання та створення освітнього інклюзивного середовища у закладах дошкільної та загальної середньої освіти» (для директорів інклюзивно-ресурсних центрів).
 2. Інтерактивна лекція «Професійний егоцентризм керівника навчального закладу» (для директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти).
 3. Коучинг-презентація «Сучасні орієнтири позашкільної освіти: традиції, досвід, інновації» (для директорів закладів позашкільної освіти);
 4. Інтерактивна презентація «Впровадження STEM-технології у заклала освіти» (для директорів опорних (експериментальних) шкіл).

На пленарній частині колегії було підбито підсумки роботи за 2018-2019 навчальний рік та визначено завдання та перспективи на наступний навчальний рік. Учасники обговорили результати впровадження Концепції Нової Української школи, успіхи першого року та виклики і завдання, які стоять перед освітянами та владою у створенні умов для отримання кожною дитиною якісної конкурентоспроможної освіти.

А також за визначні досягнення у розвитку освіти відзначено кращих педагогічних працівників області нагородами Верховної ради України, Міністерства освіти та науки України, обласної державної адміністрації, обласної ради та департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

Події та оголошення


березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету

квітня
3
Конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси»

Майстерня прикрас Kochut проводить конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси». Завдання: намалювати ескіз, використовуючи мотиви природи, архітектури чи казок. Розкрийте свою креативність на повну. Це може бути будь-яка прикраса – каблучка, кулон, брошка, сережки, тощо. Створюючи зображення, дозволено користуватися …

лютого
14
Приєднуйтесь до святкування Дня святого Валентина разом з ЧНУ імені Петра Могили!

14 лютого в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться святкування Дня святого Валентина! • 11:50 -12:30 фотозона, пошта св. Валентина (головний корпус) • 14:00 Святковий концерт (актова зала ЧНУ імені Петра Могили) На святковому концерті на вас чекають виступи театрального гуртка, …