У ЧНУ ім. Петра Могили відбулась зустріч із директором компанії «Антиплагіат»


Сьогодні, 24 вересня, в ЧНУ ім. Петра Могили відбулась зустріч із директором компанії «Антиплагіат» Андрієм Сідляренком.

Компанія «Антиплагіат» – український розробник сервісу Unicheck, який був створений у 2014 році й працював по всьому світу (США, Австралія, Латинська Америка, Європа, деякі країни Азії), а з кінця 2015 року програмний продукт компанії Антиплагіат співпрацює з українськими університетами.

Місія Unicheck – підвищити якість освіти в Україні за рахунок впровадження принципів академічної доброчесності в університетську культуру та покращення академічної мотивації студентів та викладачів. Задля її реалізації проводяться конкурси з академічної доброчесності, готуються методичні посібники з академічної доброчесності та проводяться для ЗВО України заходи щодо покращення якості написання академічних та наукових робіт.

Це вже не перший захід в ЧНУ ім. Петра Могили, гостем якого є Андрій Сідляренко.

«Ми плануємо впроваджуємо перевірку студентських робіт (кваліфікаційних, наукових публікацій тощо) програмним продуктом Unicheck. Але хочу звернути увагу, що Unicheck – це не вирок, а навпаки, це продукт, який має допомогти тим, хто оцінює роботи, і таким чином приділити більше уваги визначенню якості роботи з точки зору унікальності й науковості. Також допоможе авторові якісніше написати роботу», – пояснив директор компанії Антиплагіат Андрій Сідляренко.

Сьогодні відбувся майстер-клас практичної роботи з Unicheck, на якому всіх учасників навчили користуватись програмою та пояснили, як відбувається перевірка текстів. Також пройшла презентація онлайн-сервісу пошуку плагіату Unicheck, на яку завітали викладачі та працівники ЧНУ ім. Петра Могили, які, власне, перевірятимуть кваліфікаційні роботи студентів у програмі Unicheck. Після чого Андрій Сідляренко прочитав лекцію для студентів Факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили, в якій розповів про продукт та роботу програмного продукту, розказав про передумови створення та особливості програми Unicheck.

 «Перевірка на плагіат – це не тренд, не обов’язок, це буденність роботи над науковим дослідженням», – акцентує увагу студентів директор компанії Антиплагіат.

Нагадаємо, що цього року було проведено пілотний проект перевірки кваліфікаційних робіт бакалаврів та магістрів Факультету комп’ютерних наук та Факультету політичних наук 2019 року випуску антиплагіатною системою Unicheck. А вже з цього навчального року кваліфікаційні роботи студентів усіх факультетів та інститутів ЧНУ ім. Петра Могили проходитимуть обов’язкову перевірку антиплагіатною системою Unicheck.

 

Події та оголошення


березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету

квітня
3
Конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси»

Майстерня прикрас Kochut проводить конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси». Завдання: намалювати ескіз, використовуючи мотиви природи, архітектури чи казок. Розкрийте свою креативність на повну. Це може бути будь-яка прикраса – каблучка, кулон, брошка, сережки, тощо. Створюючи зображення, дозволено користуватися …

лютого
14
Приєднуйтесь до святкування Дня святого Валентина разом з ЧНУ імені Петра Могили!

14 лютого в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться святкування Дня святого Валентина! • 11:50 -12:30 фотозона, пошта св. Валентина (головний корпус) • 14:00 Святковий концерт (актова зала ЧНУ імені Петра Могили) На святковому концерті на вас чекають виступи театрального гуртка, …