У ЧНУ ім. Петра Могили відбулась зустріч із директором компанії «Антиплагіат»


Сьогодні, 24 вересня, в ЧНУ ім. Петра Могили відбулась зустріч із директором компанії «Антиплагіат» Андрієм Сідляренком.

Компанія «Антиплагіат» – український розробник сервісу Unicheck, який був створений у 2014 році й працював по всьому світу (США, Австралія, Латинська Америка, Європа, деякі країни Азії), а з кінця 2015 року програмний продукт компанії Антиплагіат співпрацює з українськими університетами.

Місія Unicheck – підвищити якість освіти в Україні за рахунок впровадження принципів академічної доброчесності в університетську культуру та покращення академічної мотивації студентів та викладачів. Задля її реалізації проводяться конкурси з академічної доброчесності, готуються методичні посібники з академічної доброчесності та проводяться для ЗВО України заходи щодо покращення якості написання академічних та наукових робіт.

Це вже не перший захід в ЧНУ ім. Петра Могили, гостем якого є Андрій Сідляренко.

«Ми плануємо впроваджуємо перевірку студентських робіт (кваліфікаційних, наукових публікацій тощо) програмним продуктом Unicheck. Але хочу звернути увагу, що Unicheck – це не вирок, а навпаки, це продукт, який має допомогти тим, хто оцінює роботи, і таким чином приділити більше уваги визначенню якості роботи з точки зору унікальності й науковості. Також допоможе авторові якісніше написати роботу», – пояснив директор компанії Антиплагіат Андрій Сідляренко.

Сьогодні відбувся майстер-клас практичної роботи з Unicheck, на якому всіх учасників навчили користуватись програмою та пояснили, як відбувається перевірка текстів. Також пройшла презентація онлайн-сервісу пошуку плагіату Unicheck, на яку завітали викладачі та працівники ЧНУ ім. Петра Могили, які, власне, перевірятимуть кваліфікаційні роботи студентів у програмі Unicheck. Після чого Андрій Сідляренко прочитав лекцію для студентів Факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили, в якій розповів про продукт та роботу програмного продукту, розказав про передумови створення та особливості програми Unicheck.

 «Перевірка на плагіат – це не тренд, не обов’язок, це буденність роботи над науковим дослідженням», – акцентує увагу студентів директор компанії Антиплагіат.

Нагадаємо, що цього року було проведено пілотний проект перевірки кваліфікаційних робіт бакалаврів та магістрів Факультету комп’ютерних наук та Факультету політичних наук 2019 року випуску антиплагіатною системою Unicheck. А вже з цього навчального року кваліфікаційні роботи студентів усіх факультетів та інститутів ЧНУ ім. Петра Могили проходитимуть обов’язкову перевірку антиплагіатною системою Unicheck.

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …