У ЧНУ ім. Петра Могили відбулась зустріч із директором компанії «Антиплагіат»


Сьогодні, 24 вересня, в ЧНУ ім. Петра Могили відбулась зустріч із директором компанії «Антиплагіат» Андрієм Сідляренком.

Компанія «Антиплагіат» – український розробник сервісу Unicheck, який був створений у 2014 році й працював по всьому світу (США, Австралія, Латинська Америка, Європа, деякі країни Азії), а з кінця 2015 року програмний продукт компанії Антиплагіат співпрацює з українськими університетами.

Місія Unicheck – підвищити якість освіти в Україні за рахунок впровадження принципів академічної доброчесності в університетську культуру та покращення академічної мотивації студентів та викладачів. Задля її реалізації проводяться конкурси з академічної доброчесності, готуються методичні посібники з академічної доброчесності та проводяться для ЗВО України заходи щодо покращення якості написання академічних та наукових робіт.

Це вже не перший захід в ЧНУ ім. Петра Могили, гостем якого є Андрій Сідляренко.

«Ми плануємо впроваджуємо перевірку студентських робіт (кваліфікаційних, наукових публікацій тощо) програмним продуктом Unicheck. Але хочу звернути увагу, що Unicheck – це не вирок, а навпаки, це продукт, який має допомогти тим, хто оцінює роботи, і таким чином приділити більше уваги визначенню якості роботи з точки зору унікальності й науковості. Також допоможе авторові якісніше написати роботу», – пояснив директор компанії Антиплагіат Андрій Сідляренко.

Сьогодні відбувся майстер-клас практичної роботи з Unicheck, на якому всіх учасників навчили користуватись програмою та пояснили, як відбувається перевірка текстів. Також пройшла презентація онлайн-сервісу пошуку плагіату Unicheck, на яку завітали викладачі та працівники ЧНУ ім. Петра Могили, які, власне, перевірятимуть кваліфікаційні роботи студентів у програмі Unicheck. Після чого Андрій Сідляренко прочитав лекцію для студентів Факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили, в якій розповів про продукт та роботу програмного продукту, розказав про передумови створення та особливості програми Unicheck.

 «Перевірка на плагіат – це не тренд, не обов’язок, це буденність роботи над науковим дослідженням», – акцентує увагу студентів директор компанії Антиплагіат.

Нагадаємо, що цього року було проведено пілотний проект перевірки кваліфікаційних робіт бакалаврів та магістрів Факультету комп’ютерних наук та Факультету політичних наук 2019 року випуску антиплагіатною системою Unicheck. А вже з цього навчального року кваліфікаційні роботи студентів усіх факультетів та інститутів ЧНУ ім. Петра Могили проходитимуть обов’язкову перевірку антиплагіатною системою Unicheck.

 

Події та оголошення


жовтня
17
IV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук»

З  17-18 жовтня 2019 року у ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук» Детальніше.    

листопада
1
Запрошуємо взяти участь у XXI Всеукраїнській науково-практичній конференції (м. Харків)

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XXІ Всеукраїнській науково-практичній конференції, яка відбудеться 01 листопада 2019 року у м. Харкові Приймаються роботи до наступних секцій: Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; Конституційне право; муніципальне право; …

жовтня
17
Запрошуємо на зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко

17 жовтня 2019 року о 12:30 у  приміщені читальної зали Філологічної бібліотеки (11 корпусу) відбудеться зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко «Я знаю – Україна є і буде!». Запрошуємо всіх, хто цікавиться поезією, і кому не байдужа історія України! Наукова …