У ЧНУ ім. Петра Могили відбулась «Битва факультетів 2019»

24 квітня в ЧНУ ім. Петра Могили відбулась «Битва факультетів 2019»

Традиційно для Могилянки у квітні в актовій залі відбулась запекла «Битва факультетів», де студенти, разом з викладачами змагались за звання кращих у цьому році. Захід покликаний показати, що студенти ЧНУ ім. Петра Могили можуть не лише навчатись за фахом, а й реалізуватися й проявити різноманітні здібності.

«Битва факультетів 2019» розпочалась із привітального слова ректора ЧНУ ім. Петра Могили Леоніда Клименко. Цього року захід об’єднали тематикою 80-х – 90-х років. За звання кращих боролось 6 команд, а минулорічні переможці – Інститут філології – виступали поза конкурсом. «Битва факультетів 2019» передбачала три конкурси: відео-візитівка до 4 хв. (4 бали), виступ-демонстрація у стилі 80-х – 90-х років 7-8 хв. (5 балів) та імпровізація за участі студента і викладача (4 бали), під час якої потрібно було продовжити або обіграти сцену із запропонованого фільму.

До складу журі увійшли: Голова управління громадської організації «Миколаївський центр наукової діяльності» Артем Кривцов, режисер Центру культури і мистецтв ЧНУ ім. Петра Могили Любов Древіна, голова студентської колегії Ігор Горішний, студентський декан Інституту філології Аліна Гілім та заступник голови студентського профкому Дар’я Рудова.

За жеребкуванням право першого виступу отримав Факультет комп’ютерних наук. Свою демонстрацію та відео візитівку вони об’єднали тематикою кінострічки «Бригада».

Студентка 2 курсу Ганна поділилась: «Я вирішила прийняти участь, адже це веселий захід, де усі зодяглися у стилі молодості наших батьків. Вважаю, що гарний настрій та розкутість під час виступу допоможуть нам перемогти. Крім того, ми підготували виступ з ментальністю нашого факультету: не надто яскраво, але у стилі 90-х. Для виступу довелось переслухати музику тих років, передивитись фільми, а також забрати мамині значки та спідницю».

Факультет політичних наук зробив уклін на порівняння. Студенти показали яким було навчання у 90-ті роки, та яким воно стало тепер. До виступу залучився і декан Факультету політичних наук Олександр Шевчук. Студентка 5 курсу Дар’я розповіла: «Усі команди дуже сильні, у кожного є своя особливість. Сподіваюсь, що переможе найкращий. Наша команда підготувала цікаву візитівку. Ми вирішили зробити уклін не на хореографію, а на акторську майстерність. Особливістю нашої команди є дружність, незважаючи на те, що ми навчаємось на різних спеціальностях. Оскільки зараз спостерігається невеликий занепад студентського життя, у порівнянні із 2015 роком, то я вирішила прийняти участь. Хотілось, щоб після цього заходу, студенти побачили, що є щось цікаве, якесь яскраве студентське життя, культурна тусовка і тут можна проявити себе. Сподіваюсь, що студентам Могилянки буде цікаво та весело, вони будуть і надалі розвивати такий культурний дух у нашому університеті».

Факультет фізичного виховання та спорту об’єднали свої виступи спільним стилем «бандитів». Крім того, танці та презентація 90-х років супроводжувались влучними жартами. Зазначимо, що команда факультету була переможцем у 2017 році.

Кожен факультет представив яскравий та креативний виступ, до якого залучав студентів різних курсів, та, навіть, викладачів. Усі команди гарно впорались із конкурсами, однак переможців лише три:

ІІІ місце – факультет комп’ютерних наук;
ІІ місце – факультет політичних наук;
І місце – Факультет фізичного виховання та спорту.