У ЧНУ ім. Петра Могили студенти та співробітники пройшли вакцинацію від дифтерії і правця

Лише за останній тиждень в Україні дифтерію виявили майже у двох десятків людей. Чотири тисячі осіб зробили щеплення проти дифтерії в Ужгороді лише за чотири дні. Такий бум на щеплення викликало те, що минулого тижня в Ужгороді з цим захворюванням ушпиталили 15 іноземних студентів. Також випадки інфікування були зареєстровані у Київській області.

Аби не захворіти на дифтерію – дорослим необхідно раз у 10 років робити щеплення. Згідно з календарем щеплень, в дитячому віці – це два, шість і шістнадцять років. Вакцина для щеплень проти дифтерії в Україні є і вона безкоштовна.

У медичному пункті ЧНУ ім. Петра Могили (1 поверх 3 корпусу) вакцинацію від дифтерії та правця пройшли студенти та співробітники університету.