У ЧНУ ім. Петра Могили стартувала Школа юних бізнесменів

Сьогодні, 8 січня, в Могилянці стартувала Школа юних бізнесменів. Цей проект реалізується вже 2 роки Чорноморським національним університетом імені Петра Могили та орієнтований на ознайомлення учнів віком від 8 до 16 років  з основами економіки, фінансової грамотності та ведення бізнесу.

Кваліфіковані та освічені викладачі ЧНУ імені Петра Могили, які проводять заняття школярам, допомагають розкрити потенціал учня, виховати лідера, щасливого й успішного підприємця. Уроки в школі базуються на актуальних практичних завданнях, що обов’язково стануть корисними в житті дитини.

Зазвичай Школу юних бізнесменів організовують під час канікул в учнів, аби ті мали змогу провести вільний час цікаво та з користю. Такі заняття допоможуть в майбутній професійній діяльності та розвинуть уміння з дитинства втілювати власні бізнес-ідеї.

Цього разу заняття в Школі триватимуть до 12 січня. Дізнатися про подальшу діяльність Школи можна слідкуючи за новинами на сайті та сторінці фейсбук ЧНУ ім. Петра Могили або на сторінці Школи юних бізнесменів.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.