У ЧНУ ім. Петра Могили стартувала Школа юних бізнесменів

Сьогодні, 8 січня, в Могилянці стартувала Школа юних бізнесменів. Цей проект реалізується вже 2 роки Чорноморським національним університетом імені Петра Могили та орієнтований на ознайомлення учнів віком від 8 до 16 років  з основами економіки, фінансової грамотності та ведення бізнесу.

Кваліфіковані та освічені викладачі ЧНУ імені Петра Могили, які проводять заняття школярам, допомагають розкрити потенціал учня, виховати лідера, щасливого й успішного підприємця. Уроки в школі базуються на актуальних практичних завданнях, що обов’язково стануть корисними в житті дитини.

Зазвичай Школу юних бізнесменів організовують під час канікул в учнів, аби ті мали змогу провести вільний час цікаво та з користю. Такі заняття допоможуть в майбутній професійній діяльності та розвинуть уміння з дитинства втілювати власні бізнес-ідеї.

Цього разу заняття в Школі триватимуть до 12 січня. Дізнатися про подальшу діяльність Школи можна слідкуючи за новинами на сайті та сторінці фейсбук ЧНУ ім. Петра Могили або на сторінці Школи юних бізнесменів.

Вебінари Web of Science

Шановні колеги! Інформуємо про вебінари, що заплановані на 25-27 березня 2019 і ми чекаємо Вас на заходах!

Вакцинація проти кору

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ КОРУ

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання: