У ЧНУ ім. Петра Могили стартувала Школа юних бізнесменів

Сьогодні, 8 січня, в Могилянці стартувала Школа юних бізнесменів. Цей проект реалізується вже 2 роки Чорноморським національним університетом імені Петра Могили та орієнтований на ознайомлення учнів віком від 8 до 16 років  з основами економіки, фінансової грамотності та ведення бізнесу.

Кваліфіковані та освічені викладачі ЧНУ імені Петра Могили, які проводять заняття школярам, допомагають розкрити потенціал учня, виховати лідера, щасливого й успішного підприємця. Уроки в школі базуються на актуальних практичних завданнях, що обов’язково стануть корисними в житті дитини.

Зазвичай Школу юних бізнесменів організовують під час канікул в учнів, аби ті мали змогу провести вільний час цікаво та з користю. Такі заняття допоможуть в майбутній професійній діяльності та розвинуть уміння з дитинства втілювати власні бізнес-ідеї.

Цього разу заняття в Школі триватимуть до 12 січня. Дізнатися про подальшу діяльність Школи можна слідкуючи за новинами на сайті та сторінці фейсбук ЧНУ ім. Петра Могили або на сторінці Школи юних бізнесменів.