У ЧНУ ім. Петра Могили стартувала Школа юних бізнесменів

Сьогодні, 8 січня, в Могилянці стартувала Школа юних бізнесменів. Цей проект реалізується вже 2 роки Чорноморським національним університетом імені Петра Могили та орієнтований на ознайомлення учнів віком від 8 до 16 років  з основами економіки, фінансової грамотності та ведення бізнесу.

Кваліфіковані та освічені викладачі ЧНУ імені Петра Могили, які проводять заняття школярам, допомагають розкрити потенціал учня, виховати лідера, щасливого й успішного підприємця. Уроки в школі базуються на актуальних практичних завданнях, що обов’язково стануть корисними в житті дитини.

Зазвичай Школу юних бізнесменів організовують під час канікул в учнів, аби ті мали змогу провести вільний час цікаво та з користю. Такі заняття допоможуть в майбутній професійній діяльності та розвинуть уміння з дитинства втілювати власні бізнес-ідеї.

Цього разу заняття в Школі триватимуть до 12 січня. Дізнатися про подальшу діяльність Школи можна слідкуючи за новинами на сайті та сторінці фейсбук ЧНУ ім. Петра Могили або на сторінці Школи юних бізнесменів.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.