У ЧНУ ім. Петра Могили стартувала медична конференція

25 жовтня в ЧНУ ім. Петра Могили стартувала конференція на тему «Серцево-судинні захворювання: від профілактики до сучасних технологій лікування». Захід проводить Українська кардіологічна школа ім. академіка М. Д. Стражеска у співпраці з Медичним інститутом ім. Петра Могили  та його викладачами.

Конференція триватиме два дні. Сьогодні проходять два засідання, на яких учасники мають змогу прослухати виступи професорів та докторів медичних наук на тему  серцево-судинних захворювань.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).