У ЧНУ ім. Петра Могили стартувала IV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук»


17 жовтня в ЧНУ ім. Петра Могили стартувала IV Міжнародна науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук». Організаційний комітет конференції складається з представників ЧНУ ім. Петра Могили, Національного університету фізичного виховання і спорту України (м. Київ), Національного медичного університету імені О. О. Богомольця (м. Київ), Національного фармацевтичного університету (м. Харків).

Відкрив конференцію вітальним словом ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Клименко. Ректор зазначив, що університет робить усе можливе, аби спортивна та медична науки розвивались в Могилянці на достатньому рівні.

 

Після цього перед гостями виступила заступниця начальника управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації Людмила Чинякова, яка розповіла про одну з найбільш проблемних питань медицини – кадрове забезпечення.

 

Наступним слово взяв перший заступник голови регіонального відділення Національного Олімпійського Комітету України в Миколаївській області Вадим Прокопович, який передав кілька енциклопедій до Могилянської бібліотеки.

 

Також було зачитано привітання до відкриття конференції президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки.

Конференція триватиме два дні. Сьогодні проходить перше пленарне засідання на якому з доповідями виступили: Ярослав Станчяк (Братислава,Словакія), Володимир Потоп (Бухарест,Румунія), Лариса Гуніна (Київ,Україна), Марина Кочина (Миколаїв,Україна) та Андрій Горбань (Київ,Україна). Сьогодні ж відбудеться і перше секційне засідання, на якому з доповідями на різні медичні теми виступлять науковці з  Миколаєва, Харкова, Львова, Києва, Одеси, Житомира, Сум, Чернігова та Вінниці.

 

Проведення такої конференції у ЧНУ ім. Петра Могили  важливе для студентів медичного інституту та факультету фізичного виховання та спорту, адже саме такі заходи дають змогу розширити можливе коло наукових зацікавлень у відповідних галузях.

 «Попри те, що університет має за напрямком, мабуть, більше прикладне значення, але медико-біологічні основи в сукупності зі спортом являють одну з найважливіших складових здоров’я нації», – коментує важливість теми заходу доцент кафедри медико-біологічних основ спорту та фізичної реабілітації ЧНУ ім. Петра Могили Світлана Данильченко.

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …