У ЧНУ ім. Петра Могили стартувала IV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук»


17 жовтня в ЧНУ ім. Петра Могили стартувала IV Міжнародна науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук». Організаційний комітет конференції складається з представників ЧНУ ім. Петра Могили, Національного університету фізичного виховання і спорту України (м. Київ), Національного медичного університету імені О. О. Богомольця (м. Київ), Національного фармацевтичного університету (м. Харків).

Відкрив конференцію вітальним словом ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Клименко. Ректор зазначив, що університет робить усе можливе, аби спортивна та медична науки розвивались в Могилянці на достатньому рівні.

 

Після цього перед гостями виступила заступниця начальника управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації Людмила Чинякова, яка розповіла про одну з найбільш проблемних питань медицини – кадрове забезпечення.

 

Наступним слово взяв перший заступник голови регіонального відділення Національного Олімпійського Комітету України в Миколаївській області Вадим Прокопович, який передав кілька енциклопедій до Могилянської бібліотеки.

 

Також було зачитано привітання до відкриття конференції президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки.

Конференція триватиме два дні. Сьогодні проходить перше пленарне засідання на якому з доповідями виступили: Ярослав Станчяк (Братислава,Словакія), Володимир Потоп (Бухарест,Румунія), Лариса Гуніна (Київ,Україна), Марина Кочина (Миколаїв,Україна) та Андрій Горбань (Київ,Україна). Сьогодні ж відбудеться і перше секційне засідання, на якому з доповідями на різні медичні теми виступлять науковці з  Миколаєва, Харкова, Львова, Києва, Одеси, Житомира, Сум, Чернігова та Вінниці.

 

Проведення такої конференції у ЧНУ ім. Петра Могили  важливе для студентів медичного інституту та факультету фізичного виховання та спорту, адже саме такі заходи дають змогу розширити можливе коло наукових зацікавлень у відповідних галузях.

 «Попри те, що університет має за напрямком, мабуть, більше прикладне значення, але медико-біологічні основи в сукупності зі спортом являють одну з найважливіших складових здоров’я нації», – коментує важливість теми заходу доцент кафедри медико-біологічних основ спорту та фізичної реабілітації ЧНУ ім. Петра Могили Світлана Данильченко.

 

Події та оголошення


листопада
15
Святкуємо День студента разом! Не проґав!

Хей! Цей день зовсім скоро! Ми вже знаємо, як ти будеш святкувати! 15.11 – ALL DAY ! Святкуємо ДЕНЬ СТУДЕНТА 11:50 -12:30 – ” tatto майстерня”, смаколики, лотерея «Lucky student» (10-й та головний корпуси); 14:00 – святковий концерт + розіграш призів …

листопада
13
Запрошуємо на мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво»

Шановні студенти,  ГО «Молодь України» разом з доцентом кафедри економіки та підприємства Віктором Погромським приготували для вас мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво». Захід відбудеться цієї середи 13 листопада о 15:00 на базі ЧНУ імені Петра Могили. Якщо ти студент і тебе …

листопада
12
Запрошуємо до Multilingual sprach café: практика німецької, англійської та іспанської мов

Хочете попрактикувати німецьку, англійську або іспанську мови? Тоді запрошуємо вас на Multilingual sprach café Коли: 12 листопада (інші дати будуть анонсовані пізніше) Час: 18:30 – 20:30 Де: Піцерія «Челентано» (3 Слобідська 49/1, біля АТБ) Лекторки DAAD та Fullbright Ніна Креєр …