У ЧНУ ім. Петра Могили розпочав роботу консультаційний пункт приймальної комісії


У галереї мистецтв ЧНУ ім. Петра Могили розпочав свою роботу консультаційний пункт приймальної комісії, адже сьогодні, 1 липня, стартувала вступна кампанія 2019 року. Майбутні студенти мають зареєструвати електронні кабінети. А з 10 по 22 липня абітурієнти мають  подати заяви до ЗВО.

З 1 по 20 липня абітурієнти, звернувшись до  консультаційного пункту приймальної комісії  Могилянки, зможуть  отримати консультації щодо спеціальностей за якими здійснюється підготовка в університеті, а також обрати майбутню професію за своїми здібностями.

У будні консультаційний пункт працюватиме з 9:00 до 15:00, а в суботу до 13:00. Інформацію щодо спеціальностей надають викладачі від кожного факультету Могилянки ,які працюють у пункті за складеним графіком. На кафедрах є розуміння, що від якості роботи комісії частково залежить набір.

Фахівці допомагають визначитись зі спеціальністю, таким чином підвищуючи якість професійних кадрових рішень абітурієнтів. Зазвичай майбутні студенти знають на якому факультеті вони хочуть навчатись, але буває що людина відмовляється від бажаної спеціальності та обирає зовсім іншу.

Старший викладач кафедри інженерії програмного забезпечення Комп’ютерного факультету Могилянки Юрій Нездолій зазначив:
«Зрозуміло, що людей цікавлять фінансові аспекти. Я, як консультант, вважаю, що рішення має бути стратегічно направлене на далеке майбутнє, а не тільки опиратись на сім’ю, бюджет і т.д. Зараз вже завершальний етап і переконати філолога вступити до комп’ютерного факультету неможливо».

У консультаційному пункті приймальної комісії наголошують, що на кожній кафедрі будь-якого факультету ЧНУ ім. Петра Могили є досвідчені фахівці, що забезпечать якісну освіту.

 

Події та оголошення


липня
23
Кіноклуб MY ART проводить безкоштовний показ фільмів

Кіноклуб MY ART протягом всього літа показує кіно на відкритому майданчику закинутого Будинку офіцерів флоту, задля насичення культурного різноманіття у Миколаєві та формуванню культури участі в мистецьких подіях жителів міста. Вхід на усі події та кінопокази – ВІЛЬНИЙ. Локація заходу …

серпня
12
Відкрито конкурс Wrike Contest 2019!

Wrike, розробник сервісу для спільної роботи і управління проектами, відкриває новий міжнародний офіс в Празі, і запускає конкурс Work, Unleashed 2019. Мета конкурсу – генерація і реалізація ідей, які нададуть нові можливості у Wrike і дозволять компаніям-клієнтам досягати більш високих …

Шукаємо менторів для інноваційних стартапів

Проект UNIDO у пошуках наставників для «клінтех»-стартапів – півфіналістів конкурсу Проекту «Глобальна інноваційна програма чистих технологій для МСП в Україні». Запрошуємо до співпраці власників бізнесу, менеджерів вищої ланки, PhD у галузі економіки, менеджменту, бізнесу, інтелектуальної власності, які могли б стати …