У ЧНУ ім. Петра Могили розпочав роботу консультаційний пункт приймальної комісії


У галереї мистецтв ЧНУ ім. Петра Могили розпочав свою роботу консультаційний пункт приймальної комісії, адже сьогодні, 1 липня, стартувала вступна кампанія 2019 року. Майбутні студенти мають зареєструвати електронні кабінети. А з 10 по 22 липня абітурієнти мають  подати заяви до ЗВО.

З 1 по 20 липня абітурієнти, звернувшись до  консультаційного пункту приймальної комісії  Могилянки, зможуть  отримати консультації щодо спеціальностей за якими здійснюється підготовка в університеті, а також обрати майбутню професію за своїми здібностями.

У будні консультаційний пункт працюватиме з 9:00 до 15:00, а в суботу до 13:00. Інформацію щодо спеціальностей надають викладачі від кожного факультету Могилянки ,які працюють у пункті за складеним графіком. На кафедрах є розуміння, що від якості роботи комісії частково залежить набір.

Фахівці допомагають визначитись зі спеціальністю, таким чином підвищуючи якість професійних кадрових рішень абітурієнтів. Зазвичай майбутні студенти знають на якому факультеті вони хочуть навчатись, але буває що людина відмовляється від бажаної спеціальності та обирає зовсім іншу.

Старший викладач кафедри інженерії програмного забезпечення Комп’ютерного факультету Могилянки Юрій Нездолій зазначив:
«Зрозуміло, що людей цікавлять фінансові аспекти. Я, як консультант, вважаю, що рішення має бути стратегічно направлене на далеке майбутнє, а не тільки опиратись на сім’ю, бюджет і т.д. Зараз вже завершальний етап і переконати філолога вступити до комп’ютерного факультету неможливо».

У консультаційному пункті приймальної комісії наголошують, що на кожній кафедрі будь-якого факультету ЧНУ ім. Петра Могили є досвідчені фахівці, що забезпечать якісну освіту.

 

Події та оголошення


листопада
12
Запрошуємо до Multilingual sprach café: практика німецької, англійської та іспанської мов

Хочете попрактикувати німецьку, англійську або іспанську мови? Тоді запрошуємо вас на Multilingual sprach café Коли: 12 листопада (інші дати будуть анонсовані пізніше) Час: 18:30 – 20:30 Де: Піцерія «Челентано» (3 Слобідська 49/1, біля АТБ) Лекторки DAAD та Fullbright Ніна Креєр …

листопада
11
ШАНОВНІ НАУКОВЦІ!

Відкриття XXIІ Всеукраїнської  щорічної науково-практичної конференції «Могилянські читання – 2019: Досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні: глобальний, національний та регіональний аспекти» присвяченої  Всесвітньому тижню науки відбудеться  11 листопада 2019 року о 14.00  у приміщенні вченої ради. Запрошуються директори інститутів, …

Вболівай за своїх на Спартакіаді серед студентів ЧНУ ім. Петра Могили!

У ЧНУ імені Петра Могили розпочались змагання серед студентів університету.  У них беруть участь студенти, які представляють свої факультети та інститути Могилянки. Це щорічна Спартакіада, в якій представлено різні види спорту: баскетбол, волейбол, бадмінтон, настільний теніс, шахи, кросфіт та плавання. …