У ЧНУ ім. Петра Могили розпочав роботу консультаційний пункт приймальної комісії


У галереї мистецтв ЧНУ ім. Петра Могили розпочав свою роботу консультаційний пункт приймальної комісії, адже сьогодні, 1 липня, стартувала вступна кампанія 2019 року. Майбутні студенти мають зареєструвати електронні кабінети. А з 10 по 22 липня абітурієнти мають  подати заяви до ЗВО.

З 1 по 20 липня абітурієнти, звернувшись до  консультаційного пункту приймальної комісії  Могилянки, зможуть  отримати консультації щодо спеціальностей за якими здійснюється підготовка в університеті, а також обрати майбутню професію за своїми здібностями.

У будні консультаційний пункт працюватиме з 9:00 до 15:00, а в суботу до 13:00. Інформацію щодо спеціальностей надають викладачі від кожного факультету Могилянки ,які працюють у пункті за складеним графіком. На кафедрах є розуміння, що від якості роботи комісії частково залежить набір.

Фахівці допомагають визначитись зі спеціальністю, таким чином підвищуючи якість професійних кадрових рішень абітурієнтів. Зазвичай майбутні студенти знають на якому факультеті вони хочуть навчатись, але буває що людина відмовляється від бажаної спеціальності та обирає зовсім іншу.

Старший викладач кафедри інженерії програмного забезпечення Комп’ютерного факультету Могилянки Юрій Нездолій зазначив:
«Зрозуміло, що людей цікавлять фінансові аспекти. Я, як консультант, вважаю, що рішення має бути стратегічно направлене на далеке майбутнє, а не тільки опиратись на сім’ю, бюджет і т.д. Зараз вже завершальний етап і переконати філолога вступити до комп’ютерного факультету неможливо».

У консультаційному пункті приймальної комісії наголошують, що на кожній кафедрі будь-якого факультету ЧНУ ім. Петра Могили є досвідчені фахівці, що забезпечать якісну освіту.

 

Події та оголошення


січня
22
Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на нові вебінари від компанії Clarivate Analytics

Шановні колеги, викладачі та науковці ЧНУ імені Петра Могили! Компанія Clarivate Analytics, вітає Вас у новому році! Бажаємо успіхів і родинного затишку і запрошуємо на нові вебінари. Зверніть увагу що 24 січня о 16:15 буде вебінар для журналів з процедурою …

січня
16
Запрошуємо на відкриття виставки художника Сергія Шаповалова у галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на відкриття виставки художника Сергія Шаповалова, яке відбудеться в приміщенні галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили 16 січня о 15:00. Довідка: Шаповалов Сергій Гаврилович народився 15 травня 1943 року в с. Інгуло-Кам’янка Новгородківського району Кропивницької області. В 1962 році …