У ЧНУ ім. Петра Могили розпочала навчання чергова група військовослужбовців та членів їхніх родин в рамках проєкту «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему»


22 лютого 2021 р. в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили розпочала своє навчання чергова група військовослужбовців та членів їхніх родин за напрямом підготовки «Практичний Веб-дизайн та створення власної справи з використанням ІТ-технологій» в рамках проєкту «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему».

Захід розпочався з прослуховування гімнів Норвегії та України та вітальних слів від президента МБФ «МФСА» Володимира  Рубцова, директора ННІПО Ганни  Норд, директора Міського центру підтримки внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО Віктора Мойсеєва, організаторів, а також викладачів ЧНУ, психологів, партнерів реалізації проєкту.

Проєкт реалізується за фінансової підтримки Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний Фонд Соціальної Адаптації» та Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія. Співорганізаторами проєкту в м. Миколаєві стали ЧНУ імені Петра Могили та громадська організація «Майстерня добра».

Метою проєкту є соціальна адаптація до цивільного життя та перепідготовка військовослужбовців та членів їхніх родин, а також допомога у працевлаштуванні.

Варто згадати, що проєкт «Україна-Норвегія» реалізується на базі ЧНУ імені Петра Могили з 2014 року. До кінця 2019 року проєкт мав назву «Професійна перепідготовка звільнених у запас кадрових військових Збройних Сил України та інших силових структур, членів їх сімей та сприяння їх працевлаштуванню». З 2020 року проєкт змінив назву і тепер це проєкт «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему».

Події та оголошення


березня
1
Відкрита онлайн-зустріч щодо акредитації бакалаврської освітньої програми “Комп’ютерна інженерія”

Запрошуємо усіх охочих на відкриту зустріч з експертами Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти щодо акредитації освітньої програми “Комп’ютерна інженерія” за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти за спеціальністю 123 “Комп’ютерна інженерія” галузі знань 12 Інформаційні технології у Чорноморському національному університеті …

лютого
24
Відкрита зустріч з членами експертної групи в рамках акредитації освітньої програми «Комп’ютерні науки»

До уваги всіх зацікавлених! У рамках роботи експертної групи під час проведення дистанційної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Комп’ютерні науки» першого рівня вищої освіти за спеціальністю 122 Комп’ютерні науки Чорноморського національного університету імені Петра Могили із використанням технічних засобів відеозв’язку (Zoom) …

березня
1
Набір до аспірантури на підготовку здобувачів ступеня доктора філософії (PhD) (третій освітньо-науковий рівень вищої освіти) за контрактною формою навчання

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ оголошує набір до аспірантури на підготовку здобувачів ступеня доктора філософії (PhD) (третій освітньо-науковий рівень вищої освіти) за контрактною формою навчання з таких спеціальностей:  № Код найменування галузі знань Шифр та назва спеціальності 1 03 …