У ЧНУ ім. Петра Могили проводяться змагання з шахів

У Чорноморському національному університеті імені Петра Могили з 26 січня по 3 лютого проводитимуться одні з найпопулярніших серед миколаївців змагання з шахів – Кубок президента Федерації.

У змаганнях візьмуть участь 110 шахістів з Миколаєва, Києва, Харкова, Полтави.

На головному турнірі 76-го Фіналу чемпіонату Миколаївської області звання чемпіона області розігрують гросмейстер Віталій Сивук, майстри Микола Бортнік, Лімін Пенг, Андрій Пунін, Владислав Ларкін, кандидати в майстри Владислав Сидоріка, Роман Штонь, Сергій Ігнатов, Денис Рахмангулов, Андрій Левицький.

Переможці стануть відомі 2 лютого, а наступного дня відбудеться чемпіонат області з бліцу.

Турнір А

Турнір В

Турнір С

Федерація шахів висловила слова подяки ректору ЧНУ ім. Петра Могили Леоніду Клименко!

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77