У ЧНУ ім. Петра Могили проводяться змагання з шахів

У Чорноморському національному університеті імені Петра Могили з 26 січня по 3 лютого проводитимуться одні з найпопулярніших серед миколаївців змагання з шахів – Кубок президента Федерації.

У змаганнях візьмуть участь 110 шахістів з Миколаєва, Києва, Харкова, Полтави.

На головному турнірі 76-го Фіналу чемпіонату Миколаївської області звання чемпіона області розігрують гросмейстер Віталій Сивук, майстри Микола Бортнік, Лімін Пенг, Андрій Пунін, Владислав Ларкін, кандидати в майстри Владислав Сидоріка, Роман Штонь, Сергій Ігнатов, Денис Рахмангулов, Андрій Левицький.

Переможці стануть відомі 2 лютого, а наступного дня відбудеться чемпіонат області з бліцу.

Турнір А

Турнір В

Турнір С

Федерація шахів висловила слова подяки ректору ЧНУ ім. Петра Могили Леоніду Клименко!

листопада
Запрошуємо на вебінари від ресурсу Web of Science Group для наукової діяльності та її оцінки

Запрошуємо науковців та всіх бажаючих на безкоштовні вебінари від  ресурсів Web of Science Group Clarivate Analytics!   26 листопада, вівторок 16:15 Тема:Пошук та аналіз наукової літератури на платформі Web of Science. Реєстрація за посиланням.   27 листопада, середа 16:15 Тема: Публікаційна стратегія науковця. Реєстрація за посиланням. …

листопада
Запрошуємо на відкриту лекцію в рамках роботи клубу практичної соціальної роботи Social Work Practice Club

22 листопада 2019 року відбудеться відкрита лекція «Implementation of Principles of Social Justice in the USA». Спікер: Sonya Geba – стипендіантка програми міжнародних академічних обмінів імені Фулбрайта, Браунський університет (Brown University). Чекаємо на вас о 12:30, аудиторія 10-109.

листопада
Наукова бібліотека імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література»

Шановні друзі! У продовження проекту «lectorium» запрошуємо на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література». Лекція відбудеться 28 листопада у приміщенні Філологічної бібліотеки (11 корпус, цокольний поверх). Початок о 14:00. Не пропустіть свій шанс зануритися у світ таємничого та незвичайного!