У ЧНУ ім. Петра Могили пройшов тренінг «Продуктивність та ефективність праці»

Для  студентів  II курсу факультету економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили був проведений тренінг «Продуктивність та ефективність праці». Модератором тренінгу виступила кандидатка економічних наук, доцентка, завідувачка кафедри фінансів і кредиту Катерина Петрівна Черненок.  Розвиток національної економіки залежить від подальшого зростання продуктивності, що належить до основних факторів забезпечення конкурентоспроможності підприємства і свідчить про прогресивний процес його розвитку.

Під час проведення тренінгу студенти факультету економічних наук були поділені на групи. Попри  те, що завдання, поставлене групам, було однаковим, кожна група досягала результату різними шляхами, використовуючи абсолютно несхожі підходи до виконання завдання. Спільне одне: наші студенти розуміють, як ефективно працювати у команді та досягати кращого результату з урахуванням можливостей кожного.