У ЧНУ ім. Петра Могили пройшов святковий концерт до Міжнародного дня людей похилого віку

Вже котрий рік поспіль 1 жовтня Культурно-мистецький центр ЧНУ ім. Петра Могили організовує концертну програму  для ветеранів  ДП «Миколаївський суднобудівний завод». Міжнародний день людей похилого віку  проголошений 50 сесією Генеральної Асамблеї ООН, відзначається в усьому світі 1 жовтня. Україна як повноправний член ООН підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і з 1991 щорічно відзначає цей день.

Святкування розпочалось  у актовій залі ЧНУ ім.Петра Могили із вітальних слів від представників Ради ветеранів та громадських організацій. У концертній програмі до Міжнародного дня людей похилого віку брали участь студенти ЧНУ ім. Петра Могили, танцювальний колектив «Могилянка Family» та вихованці студії вокально-естрадного вокалу університету, керівником якої є Елєн Торосян, а також  народний вокальний ансамбль «Вербиченька», Брати Ємченко, Миколаївські танцювальні та вокальні колективи.

Міжнародний день людей похилого віку – це не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливим і милосердним до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури та взаємозв’язку поколінь.