У ЧНУ ім. Петра Могили пройшов святковий концерт до Міжнародного дня людей похилого віку


Вже котрий рік поспіль 1 жовтня Культурно-мистецький центр ЧНУ ім. Петра Могили організовує концертну програму  для ветеранів  ДП «Миколаївський суднобудівний завод». Міжнародний день людей похилого віку  проголошений 50 сесією Генеральної Асамблеї ООН, відзначається в усьому світі 1 жовтня. Україна як повноправний член ООН підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і з 1991 щорічно відзначає цей день.

Святкування розпочалось  у актовій залі ЧНУ ім.Петра Могили із вітальних слів від представників Ради ветеранів та громадських організацій. У концертній програмі до Міжнародного дня людей похилого віку брали участь студенти ЧНУ ім. Петра Могили, танцювальний колектив «Могилянка Family» та вихованці студії вокально-естрадного вокалу університету, керівником якої є Елєн Торосян, а також  народний вокальний ансамбль «Вербиченька», Брати Ємченко, Миколаївські танцювальні та вокальні колективи.

Міжнародний день людей похилого віку – це не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливим і милосердним до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури та взаємозв’язку поколінь.

 

Події та оголошення


жовтня
19
До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів

До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів! Списки груп закріплено за посиланням.  

жовтня
25
Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз. Мова навчання: іспанська/англійська. Навчання безкоштовне, стипендія 850 євро (витрати за дорогу компенсуються). Що потрібно для участі: заява на ім`я ректора; скан 1-ї сторінки закордонного паспорту; ваше CV (робити через …

жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …