У ЧНУ ім. Петра Могили пройшов День кар’єри ЄС


27 лютого 2019 року, у ЧНУ імені Петра Могили відбувся День кар’єри ЄС, який проводиться у рамках проекту «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж ЄС в Україні». Основна мета заходу – налагодити діалог між роботодавцями та молоддю, яка шукає роботу, а також розповісти про особливості проходження практик та стажування, умови роботи на підприємствах. Так, у Дні кар’єри ЄС безпосередню участь взяли більш ніж 400 студентів ЧНУ імені Петра Могили, а також долучилися слухачі курсів по проекту «Україна-Норвегія»: «Перепідготовка і соціальна адаптація військовослужбовців та членів їхніх сімей в Україні».

Програма Дня кар’єри ЄС включала в себе багато різнопланових заходів, які відбувались протягом всього дня.

Урочиста частина заходу почалась в актовій залі Могилянки. Її відкрив ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Павлович Клименко. Слово також було надано директору Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитру Миколайовичу Обороньку. Дмитро Миколайович доповів про основні тенденції ринку праці, про наявні вакансії та розказав про можливості взаємодії молоді з центрами зайнятості.
Модератором заходу виступила директор Навчально-наукового інституту післядипломної освіти ЧНУ ім. Петра Могили Ганна Леонідівна Норд.

У залі Вченої ради пройшла панельна дискусія «Найкращі професії майбутнього: чому варто інвестувати зараз?».

У читальній залі ЧНУ ім. Петра Могили презентували кейси від Нібулону та ГК «Автомир». Для цього студенти Могилянки у термін з 18 по 22 лютого відвідували відповідні підприємства, спілкувалися з експертами та дізнавалися про особливості роботи. З цієї інформації студенти створили презентації цих компаній, які сьогодні представили.

День кар’єри ЄС було організовано Центром соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили під керівництвом Світлани Олександрівни Гайдаржи. Юлія Авраменко, фахівець Центру з питань працевлаштування студентів, та Світлана Олександрівна Гайдаржи, очільниця центру, залучили до участі у заході та координували роботу більш як 30 представників різних компаній і підприємств Миколаєва, які взяли участь у ярмарці вакансій. Найбільшими з них були: PepsiCo, НІБУЛОН, Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області, Приватбанк, Марін Дизайн Інжинірінг Миколаїв, GlobalLogic, Молоді європейські посли, Вібо-Транс, Bexhill Trading, Автомир, САН ІнБев Україна, GeeksForLess Inc., КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП, Business Incubator Group Ukraine, Інноваційний кластер «RInnoHUB», ИНТЕРТЕЛЕКОМ, Національна суспільна телерадіокомпанія України, ADS group.

Також був проведений ряд тренінгів. Для зацікавлених студентів у міжнародному навчанні у межах Дня кар’єри було проведено презентацію про можливості для молоді за програмами Еразмус +. Тренери від «Інноваційний кластер» RInnoHUB» презентували тренінг «StartUp: від ідеї до власного бізнесу». А також Наталя Русанова провела тренінг на тему «Співбесіда на роботу твоєї мрії».

Такі заходи – чудова нагода познайомитися з ринком праці, зрозуміти його особливості. А також це можливість обрати своє майбутнє місце роботи, поспілкувавшись з представниками підприємств та компаній міста.

Події та оголошення


Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.

липня
20
Запрошуємо на відкритий турнір “Баскетбол 3Х3”

20 липня 2019 року в Миколаєві пройде відкритий турнір з баскетболу під егідою Федерації баскетболу України. Категорії учасників: чоловіки, юнаки U18. Призовий фонд складає 10000 гривень! Більше детальної інформації за посиланням. Запрошуємо за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 17. Реєстрація …

липня
16
Запрошуємо на захід “Мова об’єднує”

16 липня 2019 року набирає чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»!