У ЧНУ ім. Петра Могили пройшов День кар’єри ЄС

27 лютого 2019 року, у ЧНУ імені Петра Могили відбувся День кар’єри ЄС, який проводиться у рамках проекту «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж ЄС в Україні». Основна мета заходу – налагодити діалог між роботодавцями та молоддю, яка шукає роботу, а також розповісти про особливості проходження практик та стажування, умови роботи на підприємствах. Так, у Дні кар’єри ЄС безпосередню участь взяли більш ніж 400 студентів ЧНУ імені Петра Могили, а також долучилися слухачі курсів по проекту «Україна-Норвегія»: «Перепідготовка і соціальна адаптація військовослужбовців та членів їхніх сімей в Україні».

Програма Дня кар’єри ЄС включала в себе багато різнопланових заходів, які відбувались протягом всього дня.

Урочиста частина заходу почалась в актовій залі Могилянки. Її відкрив ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Павлович Клименко. Слово також було надано директору Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитру Миколайовичу Обороньку. Дмитро Миколайович доповів про основні тенденції ринку праці, про наявні вакансії та розказав про можливості взаємодії молоді з центрами зайнятості.
Модератором заходу виступила директор Навчально-наукового інституту післядипломної освіти ЧНУ ім. Петра Могили Ганна Леонідівна Норд.

У залі Вченої ради пройшла панельна дискусія «Найкращі професії майбутнього: чому варто інвестувати зараз?».

У читальній залі ЧНУ ім. Петра Могили презентували кейси від Нібулону та ГК «Автомир». Для цього студенти Могилянки у термін з 18 по 22 лютого відвідували відповідні підприємства, спілкувалися з експертами та дізнавалися про особливості роботи. З цієї інформації студенти створили презентації цих компаній, які сьогодні представили.

День кар’єри ЄС було організовано Центром соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили під керівництвом Світлани Олександрівни Гайдаржи. Юлія Авраменко, фахівець Центру з питань працевлаштування студентів, та Світлана Олександрівна Гайдаржи, очільниця центру, залучили до участі у заході та координували роботу більш як 30 представників різних компаній і підприємств Миколаєва, які взяли участь у ярмарці вакансій. Найбільшими з них були: PepsiCo, НІБУЛОН, Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області, Приватбанк, Марін Дизайн Інжинірінг Миколаїв, GlobalLogic, Молоді європейські посли, Вібо-Транс, Bexhill Trading, Автомир, САН ІнБев Україна, GeeksForLess Inc., КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП, Business Incubator Group Ukraine, Інноваційний кластер «RInnoHUB», ИНТЕРТЕЛЕКОМ, Національна суспільна телерадіокомпанія України, ADS group.

Також був проведений ряд тренінгів. Для зацікавлених студентів у міжнародному навчанні у межах Дня кар’єри було проведено презентацію про можливості для молоді за програмами Еразмус +. Тренери від «Інноваційний кластер» RInnoHUB» презентували тренінг «StartUp: від ідеї до власного бізнесу». А також Наталя Русанова провела тренінг на тему «Співбесіда на роботу твоєї мрії».

Такі заходи – чудова нагода познайомитися з ринком праці, зрозуміти його особливості. А також це можливість обрати своє майбутнє місце роботи, поспілкувавшись з представниками підприємств та компаній міста.

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили