У ЧНУ ім. Петра Могили пройшла презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів (1794-1934)»

14 листопада в приміщені Вченої Ради ЧНУ ім. Петра Могили відбулась презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів (1794-1934)» Директора архіву Миколаївської області, Лариси Левченко.

«Ми сьогодні презентуємо дуже цікаву книжку. Надзвичайно приємно, що це відбувається саме в Чорноморському національному університеті», – коментує захід завідувач та професор кафедри історії ЧНУ ім. Петра Могили, Юрій Котляр.

Авторка книги поділилася передісторією написання праці та у формі презентації розповіла про неї. Так, за словами Лариси Левченко, метою праці, насамперед, стало доведення факту існування Чорноморського центрального військово-морського архіву, а також комплексне дослідження історії архіву від заснування до ліквідації. Цікавим фактом стало виявлення документальних доказів  неправомірного вивезення архівів з України до Росії.

Презентацію відвідали ректор, викладачі та студенти ЧНУ ім. Петра Могили.

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.