У ЧНУ ім. Петра Могили пройшла презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів (1794-1934)»

14 листопада в приміщені Вченої Ради ЧНУ ім. Петра Могили відбулась презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів (1794-1934)» Директора архіву Миколаївської області, Лариси Левченко.

«Ми сьогодні презентуємо дуже цікаву книжку. Надзвичайно приємно, що це відбувається саме в Чорноморському національному університеті», – коментує захід завідувач та професор кафедри історії ЧНУ ім. Петра Могили, Юрій Котляр.

Авторка книги поділилася передісторією написання праці та у формі презентації розповіла про неї. Так, за словами Лариси Левченко, метою праці, насамперед, стало доведення факту існування Чорноморського центрального військово-морського архіву, а також комплексне дослідження історії архіву від заснування до ліквідації. Цікавим фактом стало виявлення документальних доказів  неправомірного вивезення архівів з України до Росії.

Презентацію відвідали ректор, викладачі та студенти ЧНУ ім. Петра Могили.

Безкоштовний доступ до матеріалів видавництва Кембриджського університету

Шановні колеги! Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили повідомляє, що видавництво Кембриджського університету Cambridge University Press надає доступ до понад 700 підручників для вищих навчальних закладів з різних галузей знань для інформаційної підтримки студентів, викладачів, вчених під час пандемії коронавірусу. …