У ЧНУ ім. Петра Могили пройшла презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів (1794-1934)»


14 листопада в приміщені Вченої Ради ЧНУ ім. Петра Могили відбулась презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів (1794-1934)» Директора архіву Миколаївської області, Лариси Левченко.

«Ми сьогодні презентуємо дуже цікаву книжку. Надзвичайно приємно, що це відбувається саме в Чорноморському національному університеті», – коментує захід завідувач та професор кафедри історії ЧНУ ім. Петра Могили, Юрій Котляр.

Авторка книги поділилася передісторією написання праці та у формі презентації розповіла про неї. Так, за словами Лариси Левченко, метою праці, насамперед, стало доведення факту існування Чорноморського центрального військово-морського архіву, а також комплексне дослідження історії архіву від заснування до ліквідації. Цікавим фактом стало виявлення документальних доказів  неправомірного вивезення архівів з України до Росії.

Презентацію відвідали ректор, викладачі та студенти ЧНУ ім. Петра Могили.

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут