У ЧНУ ім. Петра Могили пройшла презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів (1794-1934)»

14 листопада в приміщені Вченої Ради ЧНУ ім. Петра Могили відбулась презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів (1794-1934)» Директора архіву Миколаївської області, Лариси Левченко.

«Ми сьогодні презентуємо дуже цікаву книжку. Надзвичайно приємно, що це відбувається саме в Чорноморському національному університеті», – коментує захід завідувач та професор кафедри історії ЧНУ ім. Петра Могили, Юрій Котляр.

Авторка книги поділилася передісторією написання праці та у формі презентації розповіла про неї. Так, за словами Лариси Левченко, метою праці, насамперед, стало доведення факту існування Чорноморського центрального військово-морського архіву, а також комплексне дослідження історії архіву від заснування до ліквідації. Цікавим фактом стало виявлення документальних доказів  неправомірного вивезення архівів з України до Росії.

Презентацію відвідали ректор, викладачі та студенти ЧНУ ім. Петра Могили.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.