У ЧНУ ім. Петра Могили пройшла презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів (1794-1934)»

14 листопада в приміщені Вченої Ради ЧНУ ім. Петра Могили відбулась презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів (1794-1934)» Директора архіву Миколаївської області, Лариси Левченко.

«Ми сьогодні презентуємо дуже цікаву книжку. Надзвичайно приємно, що це відбувається саме в Чорноморському національному університеті», – коментує захід завідувач та професор кафедри історії ЧНУ ім. Петра Могили, Юрій Котляр.

Авторка книги поділилася передісторією написання праці та у формі презентації розповіла про неї. Так, за словами Лариси Левченко, метою праці, насамперед, стало доведення факту існування Чорноморського центрального військово-морського архіву, а також комплексне дослідження історії архіву від заснування до ліквідації. Цікавим фактом стало виявлення документальних доказів  неправомірного вивезення архівів з України до Росії.

Презентацію відвідали ректор, викладачі та студенти ЧНУ ім. Петра Могили.