У ЧНУ ім. Петра Могили пройшла прес-конференція майстра спорту з плавання Михайла Романишина


11 вересня в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбулась прес-конференція українського спортсмена, майстра спорту з плавання Михайла Романишина, який 10 вересня 2019 року встановив рекорд «Найдовша дистанція запливу у відкритій воді», занесений до Книги Рекордів України.

На захід завітали представники місцевих ЗМІ. А спортсмена привітали ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Клименко, голова федерації плавання Миколаївської області, директор Інституту державного управління ЧНУ ім. Петра Могили Володимир Ємельянов, викладач кафедри олімпійського та професійного спорту Факультету фізичного виховання та спорту Оксана Петренко.

Михайло Романишин встановив рекорд: спортсмен проплив за місяць та 7 днів українську ділянку річки Дніпро від кордону з Білоруссю до Чорного моря. Заплив розпочався 5 серпня в селі Страхолісся Київської області на кордоні з Білоруссю, а фініш відбувся 10 вересня в районі, де Дніпро впадає в Чорне море в парку Слави міста (Херсон).

Такий заплив є завершенням першої частини проекту, у рамках якого український плавець Михайло Романишин за місяць подолав понад 900 км вплав по Дніпру.

Заплив проводився під патронатом Книги Рекордів України. Проект #ВплавьДнепр переслідує декілька цілей. У першу чергу – це привернення уваги до екологічних проблем Дніпра, популяризація спорту і формування благодійного фонду для допомоги дітям.

Весь цей час за плавцем слідувала спеціальна машина, яка підвозила на певні точки спорядження для ночівлі та їжу, а також  група супроводу, до якої входив його тренер Карен Абрамов доцент б.в.з. кафедри олімпійського та професійного спорту Факультету фізичного виховання ЧНУ імені Петра Могили. Фіксували досягнення спортсмена експерти Національного реєстру рекордів України.  Мрія та майбутні плани Михайло Романишина – проплисти Чорне море.

Вітаємо рекордсмена та бажаємо подальших успіхів!

Події та оголошення


веренся
26
Запрошуємо на Manhattan Short Film Festival 2019

З 26 по 28 вересня у кінотеатрі «Батьківщина» відбудеться Manhattan Short Film Festival 2019  Щорічний Манхеттенський кінофестиваль проходить в 300 містах на всіх континентах. Кожен глядач може стати членом міжнародного журі і взяти участь у виборі кращої короткометражки року. В …

Запрошуємо на роботу в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили!

Шукаємо людину на посаду редактора сайту в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили! Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили відповідає за роботу з найактуальнішою та найцікавішою інформацією про ЗВО й забезпечує своєчасне висвітлення новин на сайті університету та офіційній сторінці …

вересня
27
Оголошено триденний тренінг-інтенсив «Час розслідувати» для журналістів

Миколаївський центр журналістських розслідувань оголошує набір на триденний тренінг-інтенсив «Час розслідувати» для журналістів з Миколаївської та Одеської областей. Дата та місце проведення: 11-13 жовтня, місто Миколаїв. Протягом тренінгу учасники опанують методологію проведення журналістських розслідувань, навчаться працювати з базами даних та он-лайн інструментами зі …