У ЧНУ ім. Петра Могили пройшла прес-конференція майстра спорту з плавання Михайла Романишина


11 вересня в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбулась прес-конференція українського спортсмена, майстра спорту з плавання Михайла Романишина, який 10 вересня 2019 року встановив рекорд «Найдовша дистанція запливу у відкритій воді», занесений до Книги Рекордів України.

На захід завітали представники місцевих ЗМІ. А спортсмена привітали ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Клименко, голова федерації плавання Миколаївської області, директор Інституту державного управління ЧНУ ім. Петра Могили Володимир Ємельянов, викладач кафедри олімпійського та професійного спорту Факультету фізичного виховання та спорту Оксана Петренко.

Михайло Романишин встановив рекорд: спортсмен проплив за місяць та 7 днів українську ділянку річки Дніпро від кордону з Білоруссю до Чорного моря. Заплив розпочався 5 серпня в селі Страхолісся Київської області на кордоні з Білоруссю, а фініш відбувся 10 вересня в районі, де Дніпро впадає в Чорне море в парку Слави міста (Херсон).

Такий заплив є завершенням першої частини проекту, у рамках якого український плавець Михайло Романишин за місяць подолав понад 900 км вплав по Дніпру.

Заплив проводився під патронатом Книги Рекордів України. Проект #ВплавьДнепр переслідує декілька цілей. У першу чергу – це привернення уваги до екологічних проблем Дніпра, популяризація спорту і формування благодійного фонду для допомоги дітям.

Весь цей час за плавцем слідувала спеціальна машина, яка підвозила на певні точки спорядження для ночівлі та їжу, а також  група супроводу, до якої входив його тренер Карен Абрамов доцент б.в.з. кафедри олімпійського та професійного спорту Факультету фізичного виховання ЧНУ імені Петра Могили. Фіксували досягнення спортсмена експерти Національного реєстру рекордів України.  Мрія та майбутні плани Михайло Романишина – проплисти Чорне море.

Вітаємо рекордсмена та бажаємо подальших успіхів!

Події та оголошення


листопада
22
Запрошуємо всіх, хто захоплюються німецькою мовою до участі у фінальній дискусії

Усіх бажаючих попрактикувати німецьку мову запрошуємо прийняти участь у фінальній дискусії після перегляду німецького фільму. Коли: 22 листопада 2019 року Час: 15.30-17.30 Де: ЧНУ імені Петра Могили (ауд. 11-312)

березня
8
Запрошуємо талановитих студентів до участі у проекті EducationUA 2019

Для прийняття участі в конкурсі студенти повинні відповідати таким вимогам: громадянство України, навчатися на 1-5 курсі будь-якого ВНЗ України, незалежно від факультету чи спеціалізації, денної та заочної форми навчання, перебувати на контрактній або бюджетній основі, або вчитися в школі в …

листопада
21
Запрошуємо до перегляду документально-музичного фільму «Україна. Майдан. Перезавантаження»

21 листопада в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили о 14:00 відбудеться показ музично-документальної стрічки “Україна. Майдан. Перезавантаження” Проєкт був створений за підтримки Українського культурного фонду спільно з очевидцями подій на Майдані – військовим репортером Русланом Ганущаком, телерадіокомпанією РАІ (Івано-Франківськ) …