У ЧНУ ім. Петра Могили презентували Kyiv–Mohyla Humanities Journal

16 травня 2019 року в Могилянці презентували Kyiv-Mohyla Humanities Journal (KMHJ) – електронний англомовний рецензований журнал відкритого доступу з питань літератури, історії і філософії.

KMHJ – один із проектів англомовних електронних рецензованих видань «Kyiv – Mohyla Academic Peer Reviewed Journals» Національного університету «Києво-Могилянська академія» і є першим міжнародним академічним журналом гуманітарного профілю в Україні, заснованим на принципах «сліпого» рецензування.

Презентацію журналу для професорсько-викладацького складу ЧНУ ім. Петра Могили та науковців, редакторів та членів редколегій наукових журналів провела Ольга Полюхович, координатор проекту/випусковий редактор журналу. Модератором заходу виступив директор Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили, доктор філологічних наук Олександр Пронкевич.

Перший номер  журналу вийшов 8 липня 2014 р. Журнал видається раз на рік та  індексується в міжнародній наукометричній базі «Web of Science (Emerging Sources Citation Index)».

До складу редколегії входять провідні фахівці з України, Польщі, Грузії, Австралії, Британії, Ізраїлю, Італії, Канади, США,зокрема від ЧНУ ім. Петра Могили у складі редколегії є директор Інституту філології Могилянки, доктор філологічних наук,Пронкевич О.В.

Національний  університет «Києво-Могилянська академія» та ЧНУ ім. Петра Могили плідно співпрацюють з різних  питань та проектів,саме тому на базі Могилянки і відбулася презентація журналу Kyiv-Mohyla Humanities Journal.