У ЧНУ ім. Петра Могили працює освітній центр “Крим – Україна”

Згідно з Наказом МОН України № 667 від 14.06.2016 року на базі Чорноморського національного університету продовжує свою роботу освітній центр «Крим-Україна», який надає вам допомогу в такому:

• консультування та допомогу в оформленні декларації;
  • проведенню річного оцінювання та державної підсумкової атестації з української мови та історії України, видачу йому документів державного зразка про базову або повну загальну середню освіту;
  • організації оформлення документів як вступника, проведення вступного випробування ЧНУ імені Петра Могили та (в разі проходження конкурсного відбору) надання рекомендації для вступу до ЧНУ імені Петра Могили та до професійно-технічних навчальних закладів;
  • поселенню на час проходження річного оцінювання, державної підсумкової атестації та проведення вступного випробування до гуртожитків ЧНУ імені Петра Могили (у разі необхідності – до надання рекомендації для вступу до ЧНУ імені Петра Могили або відмови в її наданні).

4 червня 2019 року освітній центр «Крим – Україна» в ЧНУ ім. Петра Могили розпочав прийом документів на навчання і працюватиме до 27 вересня 2019 року. На сьогодні в центр звернулося 4 особи, серед яких попитом користується спеціальність «Медицина». Такі абітурієнти подали всі необхідні документи та будуть зараховані за квотою 2 на обрану спеціальність.

Кримчани, які хочуть вступити на бюджет у 2019 році, повинні подати всі необхідні документи та скласти вступні до 19 липня. На контрактну форму навчання такі абітурієнти можуть подавати заяви до 27 вересня.

Більше детальної інформації про центр «Крим – Україна» за посиланням.

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році