У ЧНУ імені Петра Могили можна зробити вакцинацію від дифтерії та правця

Цього року в Україні було зафіксовано 20 випадків дифтерії, з них – 18 у жовтні місяці. 5 хворих з діагнозом «дифтерія» зареєстровано у Закарпатській області, 2 випадки в Києві та 1 випадок в Тернопільській області. Ще 10 осіб в Закарпатській області є носіями інфекції.

В Україні вкрай низький рівень охоплення щепленнями від цієї інфекції: вакциновані лише 59% дітей до року, дорослих – 52,3%. МОЗ України наголошує, що в усіх областях є безоплатні та якісні вакцини для щеплень.

Так, у ЧНУ імені Петра Могили у медичному пункті (1 поверх 3 корпусу) роблять  вакцинації студентам та співробітникам університету від дифтерії та правця.

Аби не захворіти на дифтерію – дорослим необхідно раз у 10 років робити щеплення. Згідно з календарем щеплень, в дитячому віці – це два, шість і шістнадцять років.