Творчий конкурс за темою “Миколаїв – місто рівності” для школярів

ЧНУ імені Петра Могили запрошує учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, hand-made вироби) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки у ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.

Роботи мають розкривати погляди учнів на проблеми рівності громадян, толерантності, дискримінації (за віком, статтю, етнічною приналежністю, станом здоров’я тощо).

Мета проекту «Миколаїв – місто рівності» полягає в активізації громадянської позиції миколаївців, популяризації принципу недискримінації та рівності серед населення, залучення органів влади та громадських організацій до конструктивного діалогу та формування суспільної думки, виховання толерантності, терпимості та запобігання проявам ксенофобії. Проект реалізується ГО “Майстерня добра” та за підтримки Посольства Королівства Нідерландів.

З метою заохочення учнів закладів освіти міста та області до участі у творчому конкурсі три найкращі роботи отримають цінні призи, інші – грамоту учасника.

Роботи просимо надсилати або привозити самостійно до 30 грудня 2018 року за адресою м. Миколаїв, вул. Перша Воєнна, 2 (ауд. 10-103, 10 корпус ЧНУ ім. Петра Могили).

Телефони для довідок 76-71-80, 76-92-84.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики