Творча зустріч з провідним медійником України, письменником, ведучим хард-ток-шоу «DROZDOV» та політичного ток-шоу «Прямим текстом», Остапом Дроздовим


28 листопада відбулась творча зустріч з провідним медійником України, письменником, ведучим хард-ток-шоу «DROZDOV» та політичного ток-шоу «Прямим текстом» на телеканалі ZIK, Остапом Дроздовим.

Остап Дроздов уже 20 років працює у сфері журналістики. У 2016 розпочав кар’єру письменника, написавши роман «№1», а вже наступного року вийшов другий роман журналіста.

На початку заходу виступив директор Інститут філології ЧНУ Олександр Пронкевич. Далі слово взяв Остап Дроздов, який розповів про свою телевізійну діяльність, суб’єктивну журналістику, до якої зараховує себе сам, а також дав відповіді на запитання, які лунали з залу.

Захід відвідали студенти та викладачі Могилянки, зокрема Інститут філології та Факультету політичних наук. Крім того були запрошені  учні старших класів Миколаївського муніципального колегіуму імені В.Д.Чайки  та представники Миколаївського морського ліцею імені професора М.Александрова.

«В рамках профорієнтаційної роботи кафедра журналістики запрошує своїх потенційних майбутніх студентів для того, аби залучити їх до спільних заходів з нашими студентами. Адже будь-яка жива зустріч з відомим представником медіа-галузі є дуже корисною, тому що це інтерактив, обмін досвідом, можливість поставити запитання та отримати на них відповіді, які стосуються професії, журналістського фаху та журналістських викликів», – коментує захід організатор, завідувач кафедри журналістики
Інституту філології, Тетяна Монахова.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …