Творча зустріч з провідним медійником України, письменником, ведучим хард-ток-шоу «DROZDOV» та політичного ток-шоу «Прямим текстом», Остапом Дроздовим

28 листопада відбулась творча зустріч з провідним медійником України, письменником, ведучим хард-ток-шоу «DROZDOV» та політичного ток-шоу «Прямим текстом» на телеканалі ZIK, Остапом Дроздовим.

Остап Дроздов уже 20 років працює у сфері журналістики. У 2016 розпочав кар’єру письменника, написавши роман «№1», а вже наступного року вийшов другий роман журналіста.

На початку заходу виступив директор Інститут філології ЧНУ Олександр Пронкевич. Далі слово взяв Остап Дроздов, який розповів про свою телевізійну діяльність, суб’єктивну журналістику, до якої зараховує себе сам, а також дав відповіді на запитання, які лунали з залу.

Захід відвідали студенти та викладачі Могилянки, зокрема Інститут філології та Факультету політичних наук. Крім того були запрошені  учні старших класів Миколаївського муніципального колегіуму імені В.Д.Чайки  та представники Миколаївського морського ліцею імені професора М.Александрова.

«В рамках профорієнтаційної роботи кафедра журналістики запрошує своїх потенційних майбутніх студентів для того, аби залучити їх до спільних заходів з нашими студентами. Адже будь-яка жива зустріч з відомим представником медіа-галузі є дуже корисною, тому що це інтерактив, обмін досвідом, можливість поставити запитання та отримати на них відповіді, які стосуються професії, журналістського фаху та журналістських викликів», – коментує захід організатор, завідувач кафедри журналістики
Інституту філології, Тетяна Монахова.

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили