Творча зустріч з провідним медійником України, письменником, ведучим хард-ток-шоу «DROZDOV» та політичного ток-шоу «Прямим текстом», Остапом Дроздовим

28 листопада відбулась творча зустріч з провідним медійником України, письменником, ведучим хард-ток-шоу «DROZDOV» та політичного ток-шоу «Прямим текстом» на телеканалі ZIK, Остапом Дроздовим.

Остап Дроздов уже 20 років працює у сфері журналістики. У 2016 розпочав кар’єру письменника, написавши роман «№1», а вже наступного року вийшов другий роман журналіста.

На початку заходу виступив директор Інститут філології ЧНУ Олександр Пронкевич. Далі слово взяв Остап Дроздов, який розповів про свою телевізійну діяльність, суб’єктивну журналістику, до якої зараховує себе сам, а також дав відповіді на запитання, які лунали з залу.

Захід відвідали студенти та викладачі Могилянки, зокрема Інститут філології та Факультету політичних наук. Крім того були запрошені  учні старших класів Миколаївського муніципального колегіуму імені В.Д.Чайки  та представники Миколаївського морського ліцею імені професора М.Александрова.

«В рамках профорієнтаційної роботи кафедра журналістики запрошує своїх потенційних майбутніх студентів для того, аби залучити їх до спільних заходів з нашими студентами. Адже будь-яка жива зустріч з відомим представником медіа-галузі є дуже корисною, тому що це інтерактив, обмін досвідом, можливість поставити запитання та отримати на них відповіді, які стосуються професії, журналістського фаху та журналістських викликів», – коментує захід організатор, завідувач кафедри журналістики
Інституту філології, Тетяна Монахова.