Творча зустріч Мар’яни Садовської із молоддю

5 грудня до Чорноморського національного університету імені Петра Могили завітала видатна українська співачка, актриса, композитор, музичний драматург та фольклорист Мар’яна Садовська.

В актовій залі університету гостя провела творчу зустріч зі студентами, на якій розповіла про свій творчий шлях, навчання та роботу над збиранням фольклорних пісень.

Цього разу пані Мар’яна завітала до України з новою концертною програмою «Ніч лише починається», яка присвячена подіям на сході України.

І, як говорить сама співачка,  «цей візит в Україну не є останнім» і зовсім скоро вона знову завітає на Батьківщину.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77