Творча зустріч із Заслуженим артистом України Андрієм Деріком

У понеділок 19 лютого за ініціативи доцента С.Пономаренка в читальній залі Чорноморського національного університету ім. Петра Могили відбулась творча зустріч студентів із Заслуженим артистом України Андрієм Деріком.

Актор Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії Андрій Дерік продемонстрував спеціальні вправи для розвитку акторської майстерності, залучивши студентів до участі у них.

Окрім студентів Інституту філології, на захід завітали учні ММК ім. В.Чайки.
Вони мали змогу спробувати свої сили в акторській майстерності, адже гість під час заходу вів розмову не лише про свій творчій шлях, а й провів майстер-клас. Традиційні автограф- та фотосесія завершили дійство.

Довідка:
Дерік Андрій Олегович (03.03.1968, Запоріжжя) – актор, вокаліст, композитор; лауреат Всесоюзного фестивалю народної творчості (1987, Москва), конкурсу «Коли співають
солдати» (1991, Москва), «Гран-прі» Міжнародного фестивалю «Планета Николаев», премії ім. М.Аркаса та ін. Викладає у театральній студії «Пані Куліса». Закінчив
Дніпропетровське театральне училище (1987) та Миколаївську філію Київського університету культури і мистецтв (2002). Працював у Запорізькому театрі юного глядача,
у Миколаївському російському драматичному театрі ім.В.Чкалова, а від 1997 – у Миколаївському українському театрі драми та музичної комедії. Написав музику до
моновистав «Ассоль», «Карлик Ніс», «Хоробре серце, косі очі» (за п’єсами В.Понизова). Ролі: Андрій («Катерина»), Данило («Засватана – невінчана»), Андрій («Запорожець за
Дунаєм»), Маріо («Нелегалка»), Граф Данило («Весела вдова»), Фальк («Летюча миша»), Альфред Дулітл («Моя чарівна леді»), Зороастро («Леонардо»), Отець Федор
(«Дванадцять стільців»), Журналіст («Тінь»), Суддя («Маруся Чурай»), Селіфан («Мертві душі»), Дмитрій Оськін («Хоть убей меня, не помню!») та ін.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики