Творча зустріч із Юліаном Китастим

Центр українських студій ЧНУ ім. Петра Могили організував зустріч із видатним українсько-американським діячем музичної культури Юліаном Китастим.
Він є нащадком музичної династії Китастих в Америці. Народився в Детройті, вчився гри на бандурі від свого батька Петра Китастого. Юліан Петрович різнобічно обдарована особистість: не лише кобзар, а й бандурист, сопілкар, композитор, співак, диригент. Активно пропагує українське народне мистецтво гри на бандурі та інших народних інструментах за кордоном. Зокрема, у Нью-Йорку він є керівником школи гри на бандурі.

«У Миколаєві нам пощастило схилити пана Юліана до того, щоб він зустрівся з нашими студентами та викладачами, і поділився своїми здобутками: заграв свої композиції, розповів про своє життя і творчість», – прокоментувала професор кафедри української філології, теорії та історії літератури Тетяна Шестопалова.

Свій виступ Юліан Китастий почав із гри на сопілці. Далі продовжив грою на бандурі. Лише зрідка він переривався, щоб прокоментувати ту чи іншу пісню. Усі присутні були зачаровані віртуозністю майстра. З його уст лунали пісні милозвучною українською мовою. В кінці він порадував студентів та викладачів імпровізацією.

????????????????????????????????????

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.