Творча зустріч із лідером гурту «Антитіла»

Чи часто випадає нагода наживо поспілкуватися з відомим музикантом та поставити йому будь-які питання? Могилянці свого шансу не проґавили. 21 лютого у читальній залі ЧНУ ім. Петра Могили відбулася творча зустріч з лідером українського поп-рок-гурту «Антитіла» Тарасом Тополею.

Теми для розмови варіювалися від особистого життя музиканта до його думок з приводу воєнних дій на сході України. Зайняття волонтерством для Тараса є надзвичайно важливим, але він сподівається, що війна скоро закінчиться і потреба в ньому просто зникне. Натомість, громадська діяльність, що справді імпонує музикантові, має бути пов’язана з вихованням дітей та підвищенням рівня освіти населення. На своєму прикладі фронтмен доводить, що, маючи можливість жити у будь-якій країні, він із сім’єю лишається в Україні. Пояснює це тим, що вірить у свою державу та бачить перспективи розвитку. Молодому поколінню радить працювати не покладаючи рук, мріяти та йти до мети. Своїм кумиром називає Андрія Кузьменка. А головним у житті вважає кохання.

Під час зустрічі, аналітик молодіжного проекту U-Report Світозар Ніцполь розіграв між студентами призи: браслети, футболки та постери. Окрім цього, могилянці отримали автографи та зробили селфі з улюбленим музикантом, а ще – заспівали акапельно.

Taras_Topolya

DSC_0527DSC_0531 DSC_0559 DSC_0574 spilne_foto

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.