Творча зустріч із лідером гурту «Антитіла»

Чи часто випадає нагода наживо поспілкуватися з відомим музикантом та поставити йому будь-які питання? Могилянці свого шансу не проґавили. 21 лютого у читальній залі ЧНУ ім. Петра Могили відбулася творча зустріч з лідером українського поп-рок-гурту «Антитіла» Тарасом Тополею.

Теми для розмови варіювалися від особистого життя музиканта до його думок з приводу воєнних дій на сході України. Зайняття волонтерством для Тараса є надзвичайно важливим, але він сподівається, що війна скоро закінчиться і потреба в ньому просто зникне. Натомість, громадська діяльність, що справді імпонує музикантові, має бути пов’язана з вихованням дітей та підвищенням рівня освіти населення. На своєму прикладі фронтмен доводить, що, маючи можливість жити у будь-якій країні, він із сім’єю лишається в Україні. Пояснює це тим, що вірить у свою державу та бачить перспективи розвитку. Молодому поколінню радить працювати не покладаючи рук, мріяти та йти до мети. Своїм кумиром називає Андрія Кузьменка. А головним у житті вважає кохання.

Під час зустрічі, аналітик молодіжного проекту U-Report Світозар Ніцполь розіграв між студентами призи: браслети, футболки та постери. Окрім цього, могилянці отримали автографи та зробили селфі з улюбленим музикантом, а ще – заспівали акапельно.

Taras_Topolya

DSC_0527DSC_0531 DSC_0559 DSC_0574 spilne_foto

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики