Цивільна безпека в умовах воєнного стану: вітаємо Олександра Штирьова та його студентку Марину Синицю з перемогою в конкурсі

Національний університет цивільного захисту України висловлює подяку завідувачу кафедри місцевого самоврядування та регіонального розвитку Навчально-наукового інституту публічного управління та адміністрування ЧНУ імені Петра Могили, кандидату наук з державного управління, доценту Олександру Штирьову за підготовку переможця всеукраїнського Конкурсу студентських наукових робіт «Цивільна безпека в умовах воєнного стану» (секція «Публічне управління та адміністрування»).

Додатково:

25–26 квітня 2024 року в Національному університеті цивільного захисту України відбувся фінальний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Цивільна безпека в умовах воєнного стану» 2023/2024 навчального року.

За підсумками Конкурсу наукова робота за шифром «Цивільна безпека» відзначена дипломом ІІІ ступеня (автор наукової роботи – здобувач вищої освіти Марина Синиця), науковим керівником якої є Олександр Штирьов.

Керівництво Національного університету цивільного захисту України та адміністрація ЧНУ імені Петра Могили сподіваються на подальшу плідну співпрацю зі створення умов для творчого зростання обдарованої студентської молоді!

Колектив ЧНУ вітає нашу студенту та її наукового керівника з впевненою перемогою та зичить творчих і амбітних цілей!