Цікаво студентам: отримай новий гранд від Scholarship Україна 2024

У межах соціального проєкту для студентів уже стартував новий конкурс «Scholarship в Україні 2024». Це чудова новина для здобувачів вищої освіти ЧНУ імені Петра Могили спробувати свої сили, зарекомендувати себе як фахівця та аналітика з творчими здібностями.

Організатори турбуються про наступне покоління нашої держави та бажають надати можливість юним українцям отримати безкоштовне навчання. Нехай кожен зробить свій вклад для побудови гідного майбутнього України.

У цьому конкурсі надається грант з призовим фондом 50 000 грн. Переможці можуть використати грант на сплату навчання в навчальному закладі або для будь-яких освітніх курсів на вибір переможця.

Переможець отримає грант на навчання в розмірі 30 000 грн за І місце, 15 000 грн за ІІ місце та 5 000 грн за ІІІ місце.

Хто може взяти участь?

Усі студенти першого – шостого курсів денної або заочної форми навчання, які навчаються на бюджетній або контрактній основі.

Що потрібно зробити?

Написати статтю на одну з тем:

• «Перспективи розвитку вантажних перевезень в Україні»,
  • «Як вплинула війна на сферу вантажних перевезень України».

Студенту необхідно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих тем та надіслати на поштову скриньку scholarshipukraina@gmail.com для оцінки журі.

Роботи прийматимуться до  31 січня 2024 року. Детальні умови – на сайті проєкту та сторінці грантонадавача

Ознайомитися, як проходив попередній грант Sсholarship в Україні 2023 можна також на сторінці конкурсу.

Контакти:

Михайло Руденко – організатор та представник грантонадавача.

Пошта: scholarshipukraina@gmail.com