Цікавий обмін для любителів Марвел/ДС


Любиш Марвел/ДС і інші комікси? Тоді тобі сюди!

Метою цього молодіжного обміну є боротьба з маргіналізацією та дискримінацією молоді шляхом створення коміксів, використовуючи їх як інструмент для творчого висловлення власних поглядів та заохочення молоді до більшої інтеграції та участі у громадянському житті.

Під час проекту учасники створять нові ескізи коміксів та нададуть молодим людям можливості для участі в міжнародному та міжкультурному середовищі, вдосконалять основні компетенції учасників у розробці сюжетних коміксів та зрозуміють, як використовувати комікси як інструмент самовираження, а також створюватимуть базові комікси щодо проблемних соціальних питань молоді в сільській місцевості та підтримають розвиток майбутніх проектів Erasmus+ залученням молоді.

Де? Бакуріані, Грузія.

Коли? 7-17 жовтня.

Фінансування:

– організація, яка приймає, покриє витрати на готелі та харчування;

– бюджет подорожі для учасників з України – 275 євро;

Благодійний внесок: 40 евро після вашого затвердження як відібраного учасника.

Вимоги:

– вік 18-30 років (без обмежень для лідера);

– мати навички малювання (не має значення на чому) та створення історій;

– це має бути ПЕРШИЙ Еразмус проект для учасника (ця умова не поширюється на лідера);

– цікавитись темою проекту;

– бути готовим виконати невеликі завдання пов’язані з тематикою проекту;

– мати готовий біометричний закордонний паспорт;

– володіти англійською мовою на розмовному рівні;

Заявка.

Дедлайн: 18 серпня.

Деталі: ua.stepforward@gmail.com

 

Події та оголошення


жовтня
25
Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз. Мова навчання: іспанська/англійська. Навчання безкоштовне, стипендія 850 євро (витрати за дорогу компенсуються). Що потрібно для участі: заява на ім`я ректора; скан 1-ї сторінки закордонного паспорту; ваше CV (робити через …

жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …

жовтня
17
IV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук»

З  17-18 жовтня 2019 року у ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук» Детальніше.