Цікавий обмін для любителів Марвел/ДС


Любиш Марвел/ДС і інші комікси? Тоді тобі сюди!

Метою цього молодіжного обміну є боротьба з маргіналізацією та дискримінацією молоді шляхом створення коміксів, використовуючи їх як інструмент для творчого висловлення власних поглядів та заохочення молоді до більшої інтеграції та участі у громадянському житті.

Під час проекту учасники створять нові ескізи коміксів та нададуть молодим людям можливості для участі в міжнародному та міжкультурному середовищі, вдосконалять основні компетенції учасників у розробці сюжетних коміксів та зрозуміють, як використовувати комікси як інструмент самовираження, а також створюватимуть базові комікси щодо проблемних соціальних питань молоді в сільській місцевості та підтримають розвиток майбутніх проектів Erasmus+ залученням молоді.

Де? Бакуріані, Грузія.

Коли? 7-17 жовтня.

Фінансування:

– організація, яка приймає, покриє витрати на готелі та харчування;

– бюджет подорожі для учасників з України – 275 євро;

Благодійний внесок: 40 евро після вашого затвердження як відібраного учасника.

Вимоги:

– вік 18-30 років (без обмежень для лідера);

– мати навички малювання (не має значення на чому) та створення історій;

– це має бути ПЕРШИЙ Еразмус проект для учасника (ця умова не поширюється на лідера);

– цікавитись темою проекту;

– бути готовим виконати невеликі завдання пов’язані з тематикою проекту;

– мати готовий біометричний закордонний паспорт;

– володіти англійською мовою на розмовному рівні;

Заявка.

Дедлайн: 18 серпня.

Деталі: ua.stepforward@gmail.com

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …