Цікавий досвід на студії звукозапису для студентів Могилянки

23 липня студенти ЧНУ ім. Петра Могили з Інституту філології, які навчаються на кафедрі теорії та практики перекладу з англійської мови практикували набуті за процес навчання навички та вміння на студії звукозапису. Майбутні перекладачі озвучували рекламу про покупки, які оплачуються за допомогою Bitcoin. Bitcoin – перша і найвідоміша з безлічі інших віртуальних валют. Головна її перевага – неможливість підробки, позаяк одна «монета» (англійською «coin» – монета) – це набір даних, ретельно захищений від злому і копіювання за допомогою різних криптографічних (шифрувальних) методів захисту, тому біткоін називають криптовалютою.

Запис проходив у Миколаївській студії звукозапису JataStudio. Запросила студентів директор студії – Наталя Тарасова.