Цікаві пропозиції для комп’ютерників ЧНУ ім. Петра Могили

Brightech – українсько-американська IT-компанія, яка надає повний комплекс послуг з розробки програмного забезпечення для корпоративного сегменту, мобільних платформ і WEB.

Компанія Brightech оголосила перелік вакансій, які можуть зацікавити студентів чи випускників Факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили. Із списком посад можна ознайомитись за посиланням.

вересня
Запрошуємо на курси вивчення івриту!

Центр вивчення івриту ЧНУ ім. Петра Могили запрошує в нові групи початкового рівня! Заняття початкового рівня будуть у вівторок та четвер о 17:00. Старт навчання 17 вересня 2019 року! Заняття безкоштовні!

Шукаємо волонтерів!

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили шукає волонтерів для проведення заходів з нагоди Дня міста. Охочих взяти участь в організації та святкуванні просимо звернутись за телефоном (067) 117-50-26, Юлія.

вересня
Запрошуємо взяти участь в еко-квесті до Дня міста

Хочеш зробити подарунок Миколаєву на День народження? Пропонуємо тобі стати частиною святкування Дня міста, але для міста. Цей квест для тебе, якщо: Ти хочеш отримати не тільки теоретичні, але і практичні знання, як врятувати Землю в домашніх умовах. Любиш працювати в …